Porady prawne adwokat

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Tosia
Posty: 50
Rejestracja: 18 sty 2019, 14:25

Porady prawne adwokat

Post autor: Tosia »

Gorąco polecam kancelarię adwokacką https://kancelariaszafranski.pl/ mieszczącą się we Włocławku. Świadczy ona usługi z zakresu pomocy prawnej dla osób fizycznych, przedsiębiorców i osób prawnych.
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: fafona »

Jeśli poszukujecie adwokata w Warszawie , to tutaj https://adwokat-luczak.pl/ warto sobie zerknąć. Na stronie kancelarii jest informacja jakimi sprawami się zajmuje. Należy to zawsze sprawdzić, aby pójść do specjalisty w danej dziedzinie. Tylko w takim przypadku możemy liczyć na fachową pomoc.
Awatar użytkownika
Majster
Posty: 58
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:03

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Majster »

Nie ma co ukrywać, że często zdarzają się sytuacje, w których potrzebna jest pomoc adwokata. Jeśli chcecie skorzystać z fachowych konsultacji prawnych to zerknijcie na ofertę kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/o-mnie/ . Tu znajdziecie porady w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, prawa pracy i gospodarczego a także prawa administracyjnego.
Awatar użytkownika
krystyna
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:39

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: krystyna »

Ostatnio szukałem takich ofert. Dzięki, przyda mi się to jak najbardziej.
Potrafię znieść wszystko, od słownej zniewagi aż do biczowania. Pytanie tylko, czy ty też to potrafisz?
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Mariusz Pazda »

ja korzystałem z usług pani mecenas Magdaleny Grześkowiak, chodziło o podział majątku między mną a moją żoną. Niestety żona nie chciała się podzielić,chciała wszystko zawłaszczyć, w dodatku próbowała preparowac jakieś dowody przeciwko mnie, które były nieprawdziwe.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Nestor »

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą usług Kancelarii Adwokackiej w Łodzi http://www.kancelaria-kfk.pl/ . Pracują w niej radcy prawni i adwokaci z prawdziwego zdarzenia. Z wielkim zrozumieniem podchodzą do każdego klienta i w najbardziej problemowej sytuacji dążą do właściwych rozwiązań. Korzystał już z ich usług mój brat i jeśli kiedykolwiek sama będę potrzebowała konsultacji prawnych, to z pewnością właśnie do nich się zgłoszę.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: poli3902 »

Mnie pomogła Kancelaria Prawna WSKP w Krakowie więc ja ich polecam przede wszystkim za profesjonalizm i indywidualne podejście. Zawsze otrzymałam odpowiedź na nurtujące mnie pytania i wiedziałam, że kancelaria prawnie zna się na wielu kwestiach. Niczego się nie obawiałam, sprawa została doprowadzona do końca, po mojej myśli.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: gyzka »

A kogo polecacie w Warszawie?
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Mikka »

A na terenie Warszawy kogo polecacie? Ja słyszałam, że warto udać się do Kancelarii Adwokackiej Jana Przemysława Kopko Kancelaria-Kopko.pl . Świadczy on kompleksowe usługi w różnych dziedzinach prawa. Wspiera prawnie kiedy chodzi przykładowo o alimenty, podział majątku, stwierdzenia nabycia spadku, zakładania spółek etc.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 47
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:54

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli szukasz porad prawnych to odsyłam Cię do kancelaria adwokacka Opole
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: firmek9 »

Nie opłaca się niekiedy samemu dochodzić swoich praw, bo adwokat od prawa pracy będzie w temacie i jeśli pracodawca złamał jakieś prawo to warto się poradzić i w razie potrzeby skorzystać z takiej pomocy. Adwokat ma już na swoim koncie sporo wygranych spraw.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

Zdecydowanie lepiej skorzystać z usług adwokata, prawo pracy to bardzo rozległy zakres. https://mecenas-lodz.com.pl/ kancelaria która również specjalizuje się w stosunku pracy i ochronie własności intelektualnej. Sprawę warto zlecać kancelarii lub adwokatowi który zna się na rzeczy i ma już doświadczenie w podobnych sprawach na podobnym terenie.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: kewlar »

Miałam problemy finansowe w firmie i wiązało się to głównie z opóźnieniami w płatnościach kontrahentów. Pomógł mi mec. Cejrowski,w trójmieście prowadzi jedną z bardziej doświadczonych kancelarii. Teraz powierzam mu ważne umowy do analizy i opiniowania. Jestem bardziej ostrożna i to przynosi efekty.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: szmek »

Mając firmę trzeba mieć ograną współpracę z dobrym adwokatem, bo inaczej będą ogromne problemy. W Szczecinie można skorzystać z pomocy adwokata Michała Gajdy, specjalizuje się w wielu dziedzinach prawnych, ma też spore doświadczenie i zawsze jest zaangażowany w każdą sprawę. Jak coś to jego kancelaria jest na ul. Księcia Bogusława
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: burek »

Bardzo dobrego radce prawnego znajdziesz na stronie http://radcaprawny-opole.pl/ Na pewno pomoże ci, jeśli masz jakieś problemy . To jedyne miejsce, w którym możemy otrzymać fachową pomoc w naszych problemach. Czasami są sytuacje w życiu, że niestety sami nie damy rady dlatego warto wybrać dobrego radcę.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: sefka »

Mega solidny radca prawny z Rybnika to pani Tatiana Parma. Bardzo dobrze, że na nią udało mi się trafić, to świetny specjalista i miła, pomocna osoba, zaangażowana w sprawy klienta. Tutaj https://tatianaparma.pl/ macie adres jej strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2019, 15:18

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Olkka »

Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja mogę polecić świetnego z Warszawy. Pan Karol Wieczorski, duże doświadczenie i ogromna wiedza. To były sędzia wiec potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron- a to bardzo cenna umiejętność;)
Awatar użytkownika
bezniku
Posty: 97
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:13

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: bezniku »

A z jakiego zakresu porady potrzebujesz? Jeśli interesuje Cię prawo rodzinne to polecam mecenasa Budrewicza. On jest naprawdę dobry - moja siostra korzystała z jego pomocy przy rozwodzie z orzekaniem o winie jej męża. Zebrał dowody, przygotował super strategię i Kaśka bez problemu sprawe wygrała. Mecenas tez bedzie zajmował się jej podziałem majątku ale to dopiero za jakiś czas bo czekają na wyznaczenie terminu rozprawy.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: sarenka »

Moja siostra miała też bardzo poważny problem z mężem, który nie chciał jej dać rozwody. Po za tym chciał oskarżyć ją o wszystko, że to z jej winny jest rozwód. Zdesperowana całą sytuacją zaczęła szukać detektywa. No i znalazła https://detektyw24.net/kontakt-opole/ . Wszystkim zajęli się naprawdę na najwyższym poziomie. Okazało się, że jej małżonek prowadzi sobie podwójne życie. Także rozwód dostała z miejsca.
Awatar użytkownika
dante
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:42

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: dante »

Różne można mieć problemy i niekiedy też złe zachowanie pracodawcy będzie podlegało ukaraniu. W takiej sytuacji warto się poradzić adwokata i uzyskać profesjonalną pomoc. Dobry adwokat prawa pracy z Warszawy pomoże nawet w delikatnych sprawach.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 7
Rejestracja: 05 wrz 2019, 14:11

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Majkaaa »

Olkka pisze: ↑05 wrz 2019, 14:07 Jeśli chodzi o radcę prawnego to ja mogę polecić świetnego z Warszawy. Pan Karol Wieczorski, duże doświadczenie i ogromna wiedza. To były sędzia wiec potrafi spojrzeć na sprawę z dwóch stron- a to bardzo cenna umiejętność;)
Również polecam tego Pana! Z tego co wiem to specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych. U nas pomagał przy podziale spadku i byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Eliza111 »

Ja polecam serdecznie kancelarię kancelaria adwokacka praga południe oni profesjonalnie zajmą się waszą sprawą. Jestem pewna że nie będziecie zawiedzeni. Służą pomocą w zakresie prawa karnego cywilnego rodzinnego czy gospodarczego. Polecam ich bo mi bardzo pomogli podczas rozprawy w sądzie. Na stronie wszystkie informacje. Zajrzyjcie koniecznie.
Awatar użytkownika
bizneq
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2019, 13:28

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: bizneq »

Pomoc adwokata jest konieczna w bardzo różnych sprawach i także przy pobiciach i przestępstwach adwokat Mariusz Olężałek będzie w stanie pomóc. Pomoc profesjonalisty będzie konieczna. Adwokat zapewnia profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Ma duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Alvinka »

Wiadomo, że też sporo zależy od tego z czym przychodzicie. Nie każda kancelaria pomoże wam w każdym przypadku. Jeżeli interesuje was rozwód, a dokładnie stwierdzenie nieważności małżeństwa, to należy zgłosić się do adwokata kościelnego. Tu kancelaria adwokata Michała Pełki https://www.adwokatkoscielny.pl/ powinna świetnie się sprawdzić. Pomogą wam w udowodnieniu, że nie powinno w ogóle dojść do ślubu kościelnego.
Awatar użytkownika
Alina.Warna
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:00

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Alina.Warna »

ja polecam mecenasa Karola Wieczorskiego, jego specjalizacjami są prawo cywilne, majątkowe i gospodarcze, można mu zaufać, tym bardziej, że był też sędzią i poznał wiele spraw od tej drugiej strony
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Bizneswoonder »

Takich specjalistów oczywiście trzeba szukać lokalnie, no chyba, że będziecie decydować się na porady online:) Jednak raczej tu szuka się kogoś na miejscu. Tak więc, jeżeli jesteście z Trójmiasta i okolic to zerknijcie sobie na stronkę https://radcaprawny-trojmiasto.pl Kancelaria Pani Natalii Zielmachowicz kompleksowo pomaga w różnych sprawach prawnych.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Dale »

A jakie zdanie macie na temat tej kancelarii https://www.adwokat-laskowska.pl/ ? Dla mnie wygląda to na bardzo rzetelne i profesjonalne usługi. I z tego co czytam w necie to widzę, że ma to same dobre opinie. Chyba się zdecyduję bo szukam właśnie jakichś specjalistów. A Wy wiecie coś na ten temat?
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wesa213 »

Wszystko zależne jest od tego, w jakim celu jest Ci prawnik potrzebny. Moja znajoma w kwestii oddłużania kontaktowała się z takim miejscem, jak https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i wiem, że bardzo jej pomogli. Podobało jej się przede wszystkim profesjonalne podejście i w miarę możliwości ekspresowe podejście do całej sprawy. Na pewno można się decydować na ich usługi.
Awatar użytkownika
Ewe11
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:40

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Ewe11 »

Moim zdaniem jak ma się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące prawa, czy poważniejsze problemy najlepiej zgłosić się do kogoś profesjonalnego. Kto ma odpowiednią wiedzę i jest nam w stanie rzeczywiście pomóc. Na pewno warto zgłosić się do Kancelarii Ożóg Tomczykowski , bo do każdego klienta pochodzą indywidualnie, wkładają dużo serca w każdą sprawę.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:29

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: WojtekK »

Muszę jak najszybciej zarejstrować znak towarowy. Nie mam pojęcia jedak jak się za to zabrać. Przydałby mi się jakiś prawnik obeznany w tym temacie. Trochę informacji znalazłem tutaj: https://www.lawyerline.pl/znaki-towarowe.html . Ktoś zna ta firmę i może mi coś powiedzieć ?
Awatar użytkownika
Alina.Warna
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:00

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Alina.Warna »

ostatnimi czasy naprawdę często natykam się na informacje i pozytywne opinie o kancelarii JST i mecenasie Karolu Wieczorskim, jeżli pszukujesz rzetelnego prawnika to polecam ich
Awatar użytkownika
bizneq
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2019, 13:28

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: bizneq »

W Łodzi świetnym adwokatem jest pani Monika Kitscha Kwasiborska http://www.lodz-adwokat.pl/ Zajmuje się ona sprawami z prawa pracy, prawa rodzinnego. Przejście przez sprawę sądową z jej pomocą będzie na pewno profesjonalne. Jeśli potrzeba skorzystać z pomocy adwokata to warto wybrać najlepszego.
Awatar użytkownika
alfred33331
Posty: 85
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:38

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: alfred33331 »

Polecam skorzytsanie z radcy prawnego, króego znajdziesz na stronie https://kancelariawonama.pl Ja też skorzystałem z jego usług przy moim rozwodzie i poprowadził sprawę tak jak chciałem i dzięki temu wygrałem ją. Polecam ponieważ jest to na prawdę dobra osoba w swoim fachu
Awatar użytkownika
alciaalcia
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:58

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: alciaalcia »

do postępowań nieprocesowych, takich jak podział majątku, spadek, odszkodowania, polecam mecenasa Karola Wieczorskiego z kancelarii JST z Warszawy, bardzo dobry i doświadczony prawnik, potrafi spojrzeć na tematy z różnych perspektyw, ponieważ pracował również jako sędzia
Awatar użytkownika
dante
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:42

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: dante »

Życie jest tylko życiem i właśnie niekiedy pomoc adwokata jest konieczna. Wiem, że adwokat https://mecenas-lodz.com.pl/ z Łodzi ma doświadczenie w wielu sprawach. Nie tylko rodzinnych, ale też zawodowych. Można skorzystać z jego pomocy i profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
alciaalcia
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:58

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: alciaalcia »

polecam mecenasa Karola Wieczorskiego do spraw związanych z prawem gospodarczym, cywilnym, w tym majątkowym czy spadkowym, specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych, nie zawsze przecież trzeba iść do sądu, żeby rozwiązać spory
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:27

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: AnitaT »

Zależy z jakiej dziedziny prawa. Jeśli szukasz kogoś od prawa pracy to na pewno Pan Tomaszczyk z JST jest godny uwagi.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Bizneswoonder »

Można spróbować poszukać rozwiązania w internecie, jednak to porady prawne udzielane przez doświadczonych specjalistów będą najlepiej się sprawdzać. Zobaczcie sobie tu może ofertę od kancelarii adwokackiej http://adwokat-nawojski.pl Znalazłam tu także fajną opcje na porady prawne online.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Dale »

Tu macie kontakt do według mnie najlepszego adwokata w Warszawie https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/ . Znają się tam na rzeczy, a ich adwokaci są odpowiedni wykwalifikowani i doświadczeni. Korzystając z tych usług macie pewność, że stawiacie na najlepsze możliwe rozwiązanie. I to w dodatku w świetnej cenie.

nerwica czynnościowa
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Emilka »

Warto miec namiary na dobrego prawnika w kazdej sytuacji. Wspominal tutaj w wątku ktoś już o ochronie znaku towarowego. Wedlug mnie to szczegolnie wazna wiedza w kazdym biznesie.Ja wlasnie stawiam pierwsze kroki w tych sprawach i sporo dowiedzialam sie na ten temat tutaj https://pravna.pl/jak-zastrzec-znak-towarowy/ Wydawalo mi sie ze jest to procedura nie do ogarnięcia a jednak, znalazl sie ktos kto potrafil wytlumaczyc to prosto i merytorycznie
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Tomasz96 »

Otóż to. Decydując się na skorzystanie z porad dobrej kancelarii, znacznie zwiększacie swoje szanse na wygranie sprawy. Najlepiej będzie, jeśli skontaktujecie się z http://radcowie-prawni.waw.pl/zespol-radcowie-prawni/ i sami sprawdzicie, jaki tok postępowania będzie dla Was najlepszy.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 15
Rejestracja: 31 gru 2019, 12:57

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: AbiUbu »

Faktycznie, warto mieć kontakty do sprawdzonego radcy czy adwokata, niemniej nie możemy dzwonić do niego z każdą pierdółką. Większość kwestii powinniśmy być w stanie rozwiązań wewnątrz firmy, a specjalistycznej pomocy szukać jedynie w nagłych przypadkach. Warto pójść na podyplomowe studia prawnicze dla menadżerów, jeżeli czujemy, że brak nam kompetencji, aby takie kwestie rozstrzygać.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: burek »

Najlepiej spróbować dojść do porozumienia polubownie. Często jest tak, szczególnie przy drobnych sprawach, że obie strony przegrywają na rozprawie. Jednak jak się nie da dojść do porozumienia to najepszą opcją bedzie adwokat głogów - sam miałem okazję już z nimi współpracowac.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

Porady prawne w szczególności w przypadku zatrzymań czy tymczasowego aresztowania może udzielić mecenas Mariusz Olężałek. To również coś więcej niż tylko pomoc prawna, mecenas bardzo często osobiście uczestniczy w czynnościach, nawet w późnych godzinach nocnych. Jego wsparcie jest nieocenione a podejście bardzo profesjonalne, mecenas działa nie tylko na terenie Łodzi ale i innych większych miast w okolicy.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:27

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: AnitaT »

Jeśli chodzi o prawo pracy to śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST. Nam już kilka razy doradzał w kwestiach firmowych i byliśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: pukla123 »

burek pisze: ↑07 sty 2020, 13:17 Najlepiej spróbować dojść do porozumienia polubownie. Często jest tak, szczególnie przy drobnych sprawach, że obie strony przegrywają na rozprawie. Jednak jak się nie da dojść do porozumienia to najepszą opcją bedzie adwokat głogów - sam miałem okazję już z nimi współpracowac.
Gorąco polecam kancelaria adwokacka praga południe , szybkie uzyskanie porady prawnej z zakresu podziału majątki, odszkodowań, alimentów, rozwodu, czy prawa pracy. A ceny bardzo konkurencyjne i przemiła obsługa
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

W sprawach rodzinnych czy spadkowych warto zgłosić się do adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. To sprawdzona i rzetelna pomoc prawna, sprawy często skomplikowane i delikatne udaje się rozwiązać z dużo mniejszym obciążeniem dla najmłodszych. Fachowa pomoc prawna, w bardzo konkurencyjnych cenach, które nie zrujnują finansowo.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Kalanss »

Osobom szukającym usług prawniczych na wysokim poziomie polecam zajrzeć na branżowy serwis ogłoszeniowy dedykowany kancelariom prawnym. Znaleźć w nim można ogłoszenia prawników w zasadzie z całej Polski. To taki fajny zbiór dużej ilości kancelarii, dzięki któremu nie będziecie musieli już ich szukać w wyszukiwarce. Łapcie link https://dobryadwokat.pl/lista/miasto/poznan
Awatar użytkownika
alciaalcia
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 22:58

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: alciaalcia »

polecam kancelarię JST i adwokata Tomasza Tomaszczyka, doświadczony i profesjonalny, rzetelny
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: mczay »

W każdej sprawie, nawet mało ważnej, warto jest kontaktować się wyłącznie z dobrymi adwokatami, bo oni najlepiej nam doradzą. Szczególnie polecam prawników i adwokatów z kancelarii adwokackiej w Katowicach, której oferta dostępna jest na stronie: https://pirozek.pl . Mają oni największą wiedzę i doświadczenie.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 16
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:15

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: polka23 »

Ja dużo słyszałam o Kancelarii Adwokatów Czwakiel i Wspólnicy. Warto zerknąć na ich ofertę na http://adwokat-czwakiel.pl . Może akurat będą oni przydatni Ci. Czasem jak szukamy to znajdujemy sprawdzone oferty. Przyjmują w Wrocławiu, Wałbrzychu.
Awatar użytkownika
Ewe11
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:40

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Ewe11 »

Jeśli odziedziczyliście spadek z rodziną i nie wiecie co dalej, warto zwrócić się z tym do Pani Maciejewskiej z Kancelaria Sobczak Maciejewska. Pani bardzo doświadczona, od pierwszego momentu wie co robić, w pełni zaangażowana w prowadzoną sprawe od początku do samego końca. Dużo rozmów i porad co dalej. Pomimo młodego wieku, na prawde widać doświadczenie i pewność siebie w podejmowanych krokach.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Bizneswoonder »

Najlepiej oczywiście zdecydować się na pomoc adwokata, trzeba tylko znać sprawdzonych specjalistów. Zobaczcie sobie dlatego też co proponuje firma http://adwokat-nawojski.pl Kompleksowo zajmują się poradami prawnymi i innymi usługami z zakresu prawa.
Awatar użytkownika
Pinkidd
Posty: 22
Rejestracja: 05 lut 2020, 9:08

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Pinkidd »

A ten adwokat zna się na takim temacie jak np. ustawa pzp 2019?? Zależy mi na profesjonaliście.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:27

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: AnitaT »

Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy. Jest konkretny, rzetelny i zaangażowany. Potrafi wszystko dokładnie objasnic i wskazać najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: tamara »

Myślę, że przy takim temacie warto byłoby wspomnieć również o kancelarii adwokackiej https://kancelaria-kopko.pl/pomoc-prawn ... indykacja/ . Oni nawet pomagają dłużnikom w znalezieniu jak najlepszego rozwiązania tak, aby ochronić się przed postępowaniem egzekucyjnym.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

Jeśli ktoś szuka porad prawnych z prawa karnego to nie ma lepszej osoby niż mecenas Mariusz Olężałek, to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba. Bardzo dobrze zna się na swojej pracy i często pojawia się osobiście na miejscu, w grę wchodzą nawet bardzo późne godziny nocne. Ma też bardzo rozsądnie skalkulowane stawki za swoją pracę, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Awatar użytkownika
koda
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 15:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: koda »

ja w lutym dowiedziałam się, że w pracy chcą mnie oszukać jeśli chodzi o wypłacane pensje, dodatki itd. postanowiłam o siebie zawalczyć i szukam adwokata, który podejmie się wyzwania. Czy orientujecie się czy ta https://www.kancelaria-prawna.biz/ bierze sprawy z zakresu prawa pracownika itd? Planuję tam oczywiście zadzwonić umówić się na spotkanie ale może przy okazji powiecie jakie opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Sebek57 »

Szukając konkretnych specjalistów, warto zajrzeć na - dobry adwokat poznań w przypadku których można liczyć na rzetelne podejście, bardzo dobrze dobrane działania oraz doprowadzenie sprawy do końca z jak najbardziej pozytywnym dla nas skutkiem, jaki dało się uzyskać. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
alfred33331
Posty: 85
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:38

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: alfred33331 »

Polecam antywindykacja długów Bytom Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej która obejmuje między innymi stałe doradztwo prawne, reprezentowanie Klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji. Polecam bardzo
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: szycha »

Trzeba iść do prawnika, który przede wszystkim specjalizuje się w danym temacie. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl macie namiar na kancelarię, która prowadzi obsługę prawną w Krakowie i to nie tylko firm, ale też osób indywidualnych. Myślę, że warto iść do specjalisty, aby wyjaśnić różne kwestie zamiast samemu szukać informacji w internecie.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: KarolK »

Witam, jestem marynarzem i nowa firma zaproponowała mi korzystny według mnie kontrakt. Zależy mi na tym,aby zaczerpnąć porady prawnej,ponieważ nie wiem czy jest dobrze napisana. https://www.kancelaria-gdynia.eu/ Co sądzicie o tym prawniku? Nie chcę wsadzić się na mine.
Awatar użytkownika
binlin2020
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 17:01

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: binlin2020 »

Długo szukałem w internecie prawnika, który by mi pomógł w sprawie o zachowek. W końcu porozmawiałem ze znajomymi o swoich problemach i kolega polecił mi świetnego prawnika od spraw spadkowych. Polecam adwokat szczecin prawo spadkowe
Awatar użytkownika
Kythertan
Posty: 43
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:23

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Kythertan »

Z tego co się orientuję to porady prawne online oferuję także Kancelaria Gliwice pod adresem adwokat-szalajko.pl . Z tego co słyszałem jest to na prawdę dobra kancelaria więc wydaje mi się, że warto będzie się z nimi w tej sprawie skontaktować
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Alvinka »

W przypadku spraw rodzinnych, gospodarczych, karnych i wielu innych warto postawić na kancelarie adwokacką http://adwokat-nawojski.pl Widziałam, że tu proponują kompleksową pomoc prawną. Można także liczyć tu na ADR - pozasądowe rozstrzyganie spraw.

kobylak zastosowanie
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: szycha »

Różnie to bywa
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

Dokładnie różnie to bywa, dlatego lepiej korzystać z adwokatów specjalizujących się w określonej części prawa. Mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi, specjalizuje się w sprawach karnych praktycznie każdego rodzaju, od rozbojów, wymuszeń, kradzieży po jazdę po spożyciu alkoholu czy sprawy dla nieletnich. Każda sprawa traktowana jest jednak z taką samą powagą i zaangażowaniem, duży plus to fakt że można liczyć na pomoc praktycznie całą dobę, nawet w nocy.
Awatar użytkownika
rower
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:15

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: rower »

Myślę, że jeśli chodzi o kwestie związane ze spadkiem to ciekawą ofertę ma ta kancelaria adwokacka: www.zachowekpoznan.pl. Zauważyłam, że opinie na jej temat są bardzo dobre. Ceny też są przystępne w stosunku to jakości usług. Oczywiście warto takie sprawy załatwiać za życia bliskiej osoby. Później mogą być z tym problemu. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą. Specjaliści na pewno pomogą, ponieważ mają dużą wiedzę.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Poplina »

Gdzie się po nie udać jak nie do adwokata właśnie:) Myślę, że warto mieć jakąś sprawdzoną kancelarie do pomocy. Sprawdźcie sobie tak propozycje współpracy z http://klimkowski-kancelaria.pl Widziałam, że pomagają w bardzo wielu sprawach.
Awatar użytkownika
Czajaa320
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:35

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Czajaa320 »

Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy. Jest konkretny, doświadczony i zaangażowany, zawsze służy dobrą rada.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2020, 13:56

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: tobiaszjablonski »

Od siebie mogę polecić sprawdzonego specjalistę Adwokat Wągrowiec. Sam wiele razy korzystałem z jego pomocy i jestem bardzo zadowolony!
Awatar użytkownika
nodi
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 13:14

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: nodi »

ja korzystałam podczas sprawy rozwodowej a później w sprawach związanych już typowo z biznesem i pracą z kancelarii https://snkancelaria.pl/ - mają w swoim zespole kilku prawników i zakres ich usług właśnie pozwalał nam na to aby działać w taki sposób jakiego potrzebowałam.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Bizneswoonder »

Już jedna porada prawna, udzielona przez dobrego adwokata, może wiele zmienić w waszej sprawie. Po co się stresować, działać po omacku, jak możecie za niewielką opłatą mieć spokój. Myślę, że w wielu sytuacjach adwokat Agnieszka Bogłowska powinna bardzo dobrze się sprawdzić. Można tu liczyć między innymi na prowadzenie spraw karnych, frankowiczów, ale i także spory zakres innej pomocy prawnej.
Awatar użytkownika
tomi
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:16

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: tomi »

koniecznie sobie poczytaj ten artykuł https://www.adwokat-zaborski.pl/tymczas ... sztowanie/ - musisz mieć prawnika bo teraz naprawdę jest wiele kwestii i teoretycznie błahych spraw, a za które niestety można pójść siedzieć... co prawda jest to areszt tymczasowy do wyjaśnienia ale po co komu tracić tyle czasu... koniecznie skorzystaj z pomocy adwokata - niech Cię reprezentuje zzaufana i kompetentna osoba
Awatar użytkownika
Alina.Warna
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:00

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Alina.Warna »

Czajaa320 pisze: ↑08 cze 2020, 15:00 Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy. Jest konkretny, doświadczony i zaangażowany, zawsze służy dobrą rada.
też polecam mecenasa Tomaszczyka - bardzo dobry prawnik! wprawdzie jego konikiem jest prawo pracy i ZUS, jednak ma duże doświadczenie również w sprawach karnych i prawa rodzinnego
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: sefka »

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o Kancelarii Adwokackiej Pawła Dłócioka https://www.dlociok.pl/ , która ma szeroką wiedzę w różnych specjalizacjach prawa. Także na nich możecie liczyć w każdej niemalże kwestii. Służą pomocy w zakresie doradztwa, przygotowania dokumentów, mogą reprezentować was podczas rozpraw etc.
Awatar użytkownika
Arktyczna
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:21

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Arktyczna »

Nawet można liczyć na porady prawne online, ostatnio znalazłam kancelarie adwokacką http://adwokat-nawojski.pl gdzie właśnie oprócz standardowej pomocy prawnej, można również znaleźć porady przez internet. Opcja na pewno bardzo wygodne.
Awatar użytkownika
Nadi
Posty: 15
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:40

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Nadi »

Ostatnio miałam dość nieprzyjemną sytuację, bo firma która ze mną współpracuje przestała opłacać faktury. Miałam udać się z tą sprawą właśnie do prawnika, ale znajomy podpowiedział żebym skorzystała z https://www.payhelp.pl/ . Wystarczyło że przesłałam im fakturę a oni zajęli się resztą. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to naliczają sobie jedynie prowizję od wygranej sprawy.
Awatar użytkownika
focus
Posty: 91
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: focus »

A nie słyszałem o czymś takim ale być może dlatego że nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Za to miałam nieprzyjemny rozwód i wtedy uratował sytuację bardzo dobry Adwokat Łukasz Węglowski. Walczył jak lew przed sądem o wyrok korzystny dla mnie i jestem zadowolony z tego wyroku
Awatar użytkownika
Swierczyk
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:49

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Swierczyk »

Jak jeszcze szukacie to skorzystajcie z uslug pana Russek z Sopotu https://adwokat-russek.pl/oferta/prawo-spadkowe/, bardzo polecany, sama korzystałam i jestem zadowolona. Bardzo profesjonalny.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: klasonia »

Na pewno warty polecenia jest mecenas Gajda ze Szczecina https://gajda-adwokat.pl/ , który bardzo mi pomógł podczas rozwodu. Bez niego nie wiem jakby się to skończyło, bo ja byłam zbyt roztrzęsiona tym wszystkim by móc racjonalnie myśleć
Awatar użytkownika
Kama
Posty: 35
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:29

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Kama »

Godnych polecenia kancelarii prawnych na naszym rynku na pewno dzisiaj nie brakuje. Jeżeli jednak chcemy zgłębić swoją wiedzę na temat windykacji, zdecydowanie warto odwiedzić stronę https://rpms.pl/windykacja/ . Znajdziemy tam mnóstwo praktycznych porad, w zakresie tego, jakie prawa w związku z tym narzędziem mogą być stosowane i jaka jest jego skuteczność. Mnie osobiście rozwiązanie to bardzo pomogło, gdy miałam problem z terminowym opłacaniem faktur przez klientów.
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: wspolnafirma1 »

Raz jeszcze wspomnę o tej kancelarii https://mecenas-lodz.com.pl/ , ciężko o lepszych fachowców od spraw karnych. Działają w całej Polsce, w szczególności w Warszawie i Łodzi ale jeśli sprawa jest wymagająca nie ma ograniczeń w dotarciu do klienta czy miejsca wykonywania czynności. Często pojawiają się osobiście na miejscu, nie wysyłają aplikantów, to ważne - daje poczucie klientowi ze zyska bardzo dobre wsparcie.
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 36
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:51

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Karola123 »

Jeśli chcecie skorzystać z porady prawnej to koniecznie zobaczcie na stronę https://www.adwokat-zaborski.pl to adwokat z Warszawy który pomoże wam w nawet najtrudniejszych sprawach. oczytajcie dokładnie o nim i o tym czym dokładnie się zajmuje. Polecam.
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Gogolas »

Można i na takie liczyć przez internet;) Sprawdźcie sobie tu może kancelarie adwokacką http://adwokat-nawojski.pl Widziałam na ich stronie, że pomagają w bardzo wielu przypadkach, zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Arktyczna
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:21

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Arktyczna »

Profesjonalne porady prawne na pewno będą pomocne w wielu sytuacjach. Zobaczcie sobie tu może firmę http://sterrn.pl i ich usługi. Możecie liczyć tu na pomoc przy windykacji między innymi.
janką

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: janką »

Ja ufam bezwzględnie kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Takie doświadczenie jest w branży bardzo potrzebne i one je posiadają. ja nie znając prawa mogłam śmiało zaufać i poprosić o poradę, w wielu szczególnych sytuacjach taka pomoc jest niezbędna :)
Aśka

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Aśka »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja mogę akurat polecić Pana Tomaszczyk, który zajmuje się prawem pracy i prawem rodzinnym. Konkretne i profesjonalne podejście, widać że zna się na rzeczy i wie co robi.
Maćkowy

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Maćkowy »

Ja bardzo często korzystam z usług http://komornikgdansk-michalski.pl/. Pełen profesjonalizm. Postępowania egzekucyjne prowadzone zgodnie ze złożonymi wnioskami w tym szybkie podejmowanie czynności w terenie, aby zapobiec pozbywania się majatku. Współpracę przez okres kilku lat oceniam jako bardzo dobrą i skuteczną. Niestety nie ze wszystkich dłużników da się ściągnąć całość dochodzonych kwot, ale to już nie wina komorników.
Paweł

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Paweł »

Aśka pisze: ↑12 paź 2020, 16:53 Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Ja mogę akurat polecić Pana Tomaszczyk, który zajmuje się prawem pracy i prawem rodzinnym. Konkretne i profesjonalne podejście, widać że zna się na rzeczy i wie co robi.
Pana Tomasza również mogę polecić. Profesjonalne podejście do każdego klienta, jest zaangażowany i rzetelny.
Natańek

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Natańek »

Jeżeli chodzi o adwokata to bardzo polecam pana mecenaa Mariusza Olężałka. Bardzo mi pomógł jak zostałem zatrzymany i oskarżony niesłusznie :(
Śnieżka

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Śnieżka »

Nie wiem czy wiecie, że porady prawne można uzyskać również online. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_ ... awnej.html . Jak dla mnie najważniejszą kwestią jest fakt, że z takiej pomocy można korzystać 24/7.
MónikaK

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: MónikaK »

Mariusz Pazda pisze: ↑26 maja 2019, 11:12 ja korzystałem z usług pani mecenas Magdaleny Grześkowiak, chodziło o podział majątku między mną a moją żoną. Niestety żona nie chciała się podzielić,chciała wszystko zawłaszczyć, w dodatku próbowała preparowac jakieś dowody przeciwko mnie, które były nieprawdziwe.
U mnie chodziło o co innego. Mąż znęcał się nade mną emocjonalnie. :( Podcinał skrzydła za każdym razem. Do rękoczynu też doszło. Też pani adwokat prowadziła moją sprawę i dzięki niej wygrałam sprawę a mój były ma zakaz zbliżania się do mnie.
Ąngelika

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Ąngelika »

Pani mecenas Grześkowiak jest bardzo dobrym adwokatem, który na swoim koncie z tego co wiem, ma wszytskie sprawy wygrane. Bardzo ją cenię za empatię i szacunek
Rafał123311

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Rafał123311 »

Kancelarii prawnych jest bardzo dużo, ale trzeba szukać takiej, która na pewno nam pomoże. Na stronie https://wolczkiewicz.pl/oferta/restrukturyzacja/ widziałem kancelarie ale nie mam pojęcia czy jest warta uwagi.
SabinkaŚ

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: SabinkaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej kancelarii prawnej to polecam zapoznać się z ofertą tej kancelarii https://kosturek.pl/ z siedzibą w Rzeszowie. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego.
Rafałlłł

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Rafałlłł »

Zdecydowanie jak chodzi o współpracę B2B to mogę z własnego doświadczenia polecić kontakt z kancelarią Gessel, tu macie ich link https://gessel.pl/. Bardzo dobra i doświadczona kancelaria, również we współpracy z większymi graczami. Pomogli mi uzyskać sprawiedliwość, gdy konkurencja ukradła nasz pomysł na biznes, dodatkowo nas oczerniała. Współpraca jest OK, bardzo wnikliwa analiza dokumentów, pilnowanie dokemtacji.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: sefka »

Wiesz co, jeśli chodzi o prawo karne to ja polecam Adwokat Wiktoria Domaradzka Mąż spowodował wypadek pod wpływem alkoholu, sprawa była ciężka i praktycznie nie do wygrania, ale dzięki pani Adwokat udało się uniknąć więzienia. Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni za pomoc.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: biznesowy12 »

Adwokat do spraw karnych Wrocław może wam pomóc w trudnych sytuacjach związanych z prawem. Jeżeli ktoś z waszych bliskich przechodzi przez proces sądowy, warto polecić im dobrego prawnika. Dzięki temu będą mogli uniknąć niesprawiedliwości. Posiadanie prawnika na sali rozpraw powoduje też zmniejszenie się stresu, oraz zwiększenie szans na wygranie sprawy.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: falcia123 »

Na pewno równie ważnym elementem poradnictwa jest pomoc notariusza. Dzięki jego działaniom, wszelkie katy prawne, spadki czy inne działania związane z umowami są zabezpieczone i pewniejsze. Jeśli więc szukasz kogoś naprawdę sprawdzonego, kto spełni Twoje oczekiwania, zachęcam do skorzystania z usług doświadczonych notariuszy z https://piatekchemycz.pl/ którzy stawiają na nieustanne poszerzanie wiedzy, a także doszkalanie.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: sefka »

Tutaj szczerze mogę wam polecić adwokat Domradzką. Sama miałam okazję korzystać z jej usług - spisała się na medal i wykazała świetnym zaangażowaniem. Tutaj http://www.adwdomaradzka.pl/ macie namiar na jej stronę internetową, gdzie znajdziecie wszystkie dokładne szczegóły oferty.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: biznesowy12 »

Jaki jest dobry adwokat Wrocław sprawy karne? Poszukuje kogoś z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta, kto zajmie się moją sprawą w profesjonalny sposób. Dużo słyszałem o panu Krzysztoporskim i chyba właśnie do niego się wybiorę. Prowadziła wam może jakieś sprawy?
łódka333

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: łódka333 »

Mi były potrzebne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Wielu stosownych porad na tym polu udzielili https://adwokat-stk.pl/prawo-rodzinne/ i muszę przyznać, że okazały się one niezastąpione. Dlatego i Ty skup się na tym aspekcie bo jest na czym. Chodzilo o uniewaznienie malzenstwa, wiele kwestii tutaj nie bylo dla mnie do konca jasnych takze warto bylo to rozwiazac jak najpredzej i jak najsprawniej. Jestem zadowolony z takiej kombinacji, mi to odpowiada za wszystkie czasy!
górka

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: górka »

Prawo rodzinne i podział majątku nie były dla mnie do końca jasne. Dlatego odezwanie się do kancelarii adwokackiej https://adwokat-przybyl.pl/zakres-uslug/prawo-rodzinne miało w tym wypadku sens. Od aliementow po opieke nad dziecmi, wszystko zostalo rozjasnione i sprawilo, iz wszystko to stalo sie bardziej oczywiste i jasne. Dlatego i Wam polecam skupic sie na tym aspekcie, aby rozwiac wszelkie watrpliwosci. Jak na moj gust to zdecydowanie warto, jakosc odgrywa tu przede wszystkim istotna role.
ódar

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: ódar »

Całe szczęście, także i mi udało się zadbać o najwyższej jakości porady prawne. Wprowadzone przez https://adwokatkondorowski.pl/oferta/prawo-karne/ całkowicie sprostały moi wymaganiom na tym polu, dlatego i Ty skup sie na tym co maja w aspekcie i co reprezentuja. Dla mnie to wybor idealny, za jeszcze lepsze pieniadze. Koniecznie skup sie na tym, zyskalismy na tym bardzo mocno. Jakosc odgrywa tu z reszta niezmiernie istotna role. Zdecydowanie polecam.
Pieśniak

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Pieśniak »

U mnie współpraca z adwokatami układała się różnie. Jednak w końcu udało mi się trafić do kancelarii adwokackiej adwokata Mikołaja Budzikowskiego w Warszawie przy ulicy Suchej 16 https://adwokatbudzikowski.com.pl/prawo ... stracyjne/ I teraz w końcu wiem, co to znaczy kompetentny i doświadczony prawnik. Uzyskałem konkretną i rzeczową pomoc wiele razy, a ostatnio akurat w kwestii opiniowania i negocjowania umowy cywlinoprawnej związanej z zakupem większej nieruchomości. Wszystko poszło po mojej myśli. Dlatego jeśli szukacie w Warszawie konkretnego fachowca, to zdecydowanie warto postawić na współpracę z tą kancelarią adwokacką.
moniqq

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: moniqq »

A ja się dowiedziała ostatnio, jak niezawodna jest kancelaria prawnicza https://adwokat-pankowski.pl . Przede wszystkim to co trzeba tutaj zaznaczyć to to, że posiadają oni pspore doświadczenie oraz wiedzę oraz działają niezawodnie. Do każdego klienta i sprawy podchodzą indywidualnie.
Lilak

Re: Porady prawne adwokat

Post autor: Lilak »

Jeśli macie zamiar rozstrzygnąć spór prawny na swoją korzyść, to moim zdaniem warto odwiedzić tę stronę internetową: https://adwokatsiwek.pl/adwokat-opoczno/ - adwokat Opoczno. Uważam, że warto zaufać adwokatom z dużym doświadczeniem, a ten z pewnością takim jest. Moja znajoma skorzystała z usług tego adwokata i była bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ