Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
paulina-82
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:43

Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Post autor: paulina-82 »

Witam! Potrzebuję pomocy prawnika do rozwiązania sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Czy znacie kogoś cierpliwego i pełnego empatii? Zależy mi na tym, żeby prawnik miał do mnie indywidualne podejście. Znajoma mówiła, że warto skorzystać z usług http://www.kroladwokat.pl/. Znacie tego adwokata?
Awatar użytkownika
Honorat-78
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2019, 22:40

Re: Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Post autor: Honorat-78 »

Znam i myślę, że Król Adwokat to naprawdę profesjonalny adwokat. Nie raz korzystałem z jego usług i zawsze jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Widać, że zależy mu na znalezieniu pasującego rozwiązania.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Post autor: Natka98 »

Ja taką osobę w kancelarii Sobczak Maciejewska w Łodzi znalazłam. Nie tylko z wiedzą i doświadczeniem, ale też empatią i zaangażowaniem. Do każdej sprawy bardzo indywidualnie podchodzą. A to jednak jest ważne, tym bardziej że często te sprawy są naprawdę delikatne.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2019, 19:50

Re: Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Post autor: zenka »

W sprawach trudnych chyba najbardziej skuteczny jest w Trójmieście mec. Cejrowski - zerknij tylko na opinie i zwróć uwagę na doświadczenie i prestiż
Awatar użytkownika
Artur999
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:41

Re: Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Post autor: Artur999 »

Potrzeba tutaj zdecydowanie więcej informacji. Musisz powiedzieć nam coś więcej.

nóż balistyczny specnazu
Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze...
ODPOWIEDZ