paczka paletowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

paczka paletowa

Post autor: obuska »

U kogo można najtaniej nadać paczkę paletową, chodzi o transport przesyłek wielkogabarytowych. Szukam czegoś w dobrych cenach
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: paczka paletowa

Post autor: Tadek33 »

Jeśli o mnie chodzi to zwróćcie uwagę na Flotman, jest to system do monitoringu GPS który działa i znacząco wpływa na skuteczność prowadzonych zleceń przewozów dla klientów, dużo łatwiejsze jest pozyskiwanie nowych zleceń poprzez największe giełdy, planowanie tras, czy także zachowanie kontroli nad wydatkami na paliwo ponieważ w automatycznych raportach wszystkie te dane są zawarte. System który działa i spełnia oczekiwania także większych firm transportowych, ponieważ ma także wpływ na ograniczenie wydatków.
Awatar użytkownika
tosiami
Posty: 51
Rejestracja: 08 lut 2019, 12:40

Re: paczka paletowa

Post autor: tosiami »

Paczka paletowa należy do tego rodzaju paczek, które po prostu są kłopotliwe ze względu na rozmiar. Ale są również takie towary, które trzeba na już przewieźć przez granicę, a nie należą one do bezpiecznych, albo takich, co mogą czekać. I co wtedy? Ano firma https://www.extrego.com/ się tymi paczkami z chęcią zajmie. Pracują z takim towarem już lata.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: paczka paletowa

Post autor: klasonia »

Paczka paletowa jest idealna do dużych rzeczy jak meble czy części samochodowe. Skoro chcesz coś tego wysłać to na stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem doczytasz jak nadać palete kurierem i także wycenisz tę usługę
Fidęz

Re: paczka paletowa

Post autor: Fidęz »

W przypadku prowadzonej firmy transportowej to warto postawić w mojej ocenie na nowoczesne rozwiazania jak systemy monitoringu GPS które jak sie okazuje nie są wcale kosztowne. W tym zakresie na pewno ze względu na skuteczność, ale również duży zakres funkcjonalności mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę system Flotman która pozwala także kontrolować zużycie paliwa, stanu technicznego i integracji z giełdami zleceń oraz planowania kolejnych tras.
ODPOWIEDZ