Okna do domu

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Okna do domu

Post autor: Emilka »

Witam! przeprowadzam się do nowego domu - została już tylko stolarka okienna, więc zastanawiam się jaki producent okien będzie najlepszy? Jestem z Małopolski więc rozważam ofertę firmy Tradycja - z tego co słyszałam to już długo są na tym rynku więc mają duże rozeznanie w tym temacie. Znacie tą firmę? Jesli tak to prosiłabym o opinie.
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Re: Okna do domu

Post autor: platyna »

Jeśli szukacie dobrego i przede wszystkim sprawdzonego producenta okien to zdecydowanie należy do takich firma Drutex S.A. jest to bardzo znana i ceniona firma produkująca okna i to z każdego rodzaju czy to PCV, aluminium czy też drewna. Poza tym u nich znajdziemy także drzwi czy rolety. Także ja jak już zapoznałabym się z ich ofertą bo lepiej jest wydać raz a porządnie i nie martwić się o nic. A takie okna właśnie tutaj dostaniemy
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Okna do domu

Post autor: Sebek57 »

W mojej opinii jeżeli już jesteście na etapie wyboru dobrej jakości okien to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Anex Okna. Przede wszystkim w ich przypadku będziecie mogli liczyć na rzetelne podejście do klienta, pomoc przy wyborze oraz realizacji i wykonaniu montażu. W końcu efekt robi wrażenie, ciepło nie ucieka i jednocześnie w pełni zmieściliśmy się w ustalonym budżecie. Pozdrawiam!
piśkal

Re: Okna do domu

Post autor: piśkal »

Jak nie wiecie gdzie zamawiać okna do domu to ja polecam wam tego https://okna.waw.pl/ producenta, u mnie ich okna sprawdzają się jak trzeba, są solidne i stylowe. Do tego cena była fajna, wybrałem okna drewniane bo mają lepsze właściwości cieplne.
alicję

Re: Okna do domu

Post autor: alicję »

a wilgoć na oknach? Skąd ona się bierze jak w ogole temu można zaradzić?
Nie jestem w stanie często wietrzyć, gdyż mieszkam na niskim 1 piętrze, sama i się boję zostawiać uchylone okna, gdy wychodzę do pracy
noraś

Re: Okna do domu

Post autor: noraś »

W sumie ja mam w projekcie bardzo duże okna, ale obawiam się, że jak będzie słonecznie, to będzie mi za ciepło w mieszkaniu. Czytałam, że są na to specjalne rolety. Refleksole się nazywają i montuje się je na szkle. Czy to prawda? Macie na ten temat jakieś informacje? Chętnie się o tym przekonam, bo jednak obawiam się tego ciepła.
Kówer

Re: Okna do domu

Post autor: Kówer »

Wyżej pojawiło się pytanie jak sobie radzić z wilgocią na oknach. Też przez wiele lat miałam z tym problem, wieczne kropelki na szybie i mokry parapet. Kiedyś przeczytałam artykuł, że można zastosować pochłaniacz wilgoci taki, jak dorzucają do każdego pudełka butów. Zaczęłam szperać w necie i trafiłam na sklep https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl. Zamówiłam kilka paczek tego żelu, porozkładałam go i rzeczywiście, po kilku dniach problem zniknął. Teraz tylko pilnuję, żeby regularnie wymieniać te granulki i mam spokój.
ODPOWIEDZ