Nerwica po pracy korpo

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2019, 0:30

Nerwica po pracy korpo

Post autor: szczepan »

Witam wszystkich. Po pracy w korpo mam nerwicę i chyba też depresję. Sam nie wiem, jestem wrakiem człowieka. W każdym razie już tam nie pracuję, wyjechałem z Warszawy, wróciłem do Łodzi. Teraz szukam nowej pracy i psychologa, żeby odbić się od dna... Polećcie kogoś naprawdę dobrego.
Awatar użytkownika
nira1987
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:29

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: nira1987 »

Ja co prawda z Łodzi nikogo nie znam, ale łączę się w bólu... Sama przez to przechodziłam i wiem, że pomoc dobrego psychologa może zdziałać cuda, ale najważniejsza jest praca nad sobą.
Awatar użytkownika
Faris
Posty: 15
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:48

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: Faris »

Tak i pomoc bliskich też jest ważna
Awatar użytkownika
beat
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2019, 15:23

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: beat »

W Poradni Salomon pracują wspaniali ludzie
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: Zoxin »

Nie ma co się przemęczać w takiej pracy. Jeśli coś ci nie odpowiada to od razu się zwolnij. Zdrowie jest ważniejsze niż pieniądze.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:29

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: WojtekK »

Ostatnio niezwylkle zainteresował mnie temat suplementów. Zastanawiałem się czy są jakieś składniki, które powinienem dodatkowo dostarczać mojemu organizmowi. Po spotkaniu z dietetykiem okazało się, że chyba kazda osoba powinna stosowac suplementację Mi na moje schorzenia. Dietetyk polecił: rdest japoński kapsułki redukuje on też stres.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: Emilka »

ja mialam tak stresujaca prace ze powoli wpadalam w depresje.. no masakra. Na niczym nie moglam sie skupic i czulam ze nic mi nie wychodzi. Pomyslalam wiec ze musze sie kogos poradzic. Dlugo szukalam dpowiedniego psychologa. Przeszukalam doslownie calą Warszawę i dopiero w Nowym Modlinie trafilam w odpowiednie ręce. Prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ wykonuje swoją prace jak nalezy bo ich psycholodzy mają dobre podejscie do pacjenta i spore doswiadczenie. Ja juz czuje sie znacznie lepiej
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: platyna »

Nie jesteś jedyną osobą, która po takiej pracy nabawiła się nerwicy i popadła w depresję. W takiej sytuacji dobrze jest poprosić o pomoc i udać się do psychologa. Bo samemu sobie nie poradzimy z tym. A taki stan człowieka może spowodować że będziemy szukać jakiegoś złotego środka by zapomnieć o tym i jedni idą w alkohol a inni w gry. Tak czy siak wpadamy ze skrajności w skrajność. Warto jest poprosić o pomoc do jakiegoś ośrodka terapii. Bardzo dobrym takim Ośrodkiem jest Wiosenna koło Krakowa.

sadzenie szczypiorku w doniczce
górka542

Re: Nerwica po pracy korpo

Post autor: górka542 »

Najrozsądniejsze w tym wypadku byłoby skorzystanie z fachowej i profesjonalnej pomocy, która zwyczajnie postawi Cię na nogi. Powrót do zdrowia psychicznego był także możliwe w moim wypadku, czemu więc i Ty nie powinieneś się na tym oprzeć? W Warszawie leczeniem moje nerwicy zajęliśmy się w gabinecie https://www.psychiatria.waw.pl/leczenie-nerwic na Grochowskiej. Był to nie lada ratunek dla mojej zszarganej psychiki, która mocno oberwała w toksycznym miejscu pracy.
ODPOWIEDZ