Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: OlekS »

Cześć,
Na jaki serwis postawić jeśli chodzi o naprawę automatycznej skrzyni biegów? Szukam specjalistów w okolicy, bądź Warszawy i aby nie było to aso bo jednocześnie nie chcemy za to przepłacić. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Tadek33 »

A co w takim razie powiesz na Auto Józefów? Jeśli jeszcze ich nie sprawdzałeś, to zdecydowanie polecam ze względu na profesjonalizm obsługi, dobre terminy, jakość i warunki gwarancyjne nawet na rok bez limitu kilometrów i to jednocześnie obejmujące całą skrzynię.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: ArkadiuszM »

Podzielam pozytywną opinię, jeśli chodzi o Auto Józefów. Przede wszystkim serwis z ogromnym doświadczeniem, profesjonalizmem w obsłudze klienta oraz bardzo dobrymi cenami, czego nie można powiedzieć o aso. Tym bardziej, że nawet zapewniają przystępne warunki gwarancyjne.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: Sebek57 »

Super! Na pewno z chęcią dowiem się więcej i może się umówię na wizytę bo skrzynia w moim Audi niestety niezbyt dobrze pracuje.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: OlekS »

Dzięki Panowie za pomoc! No to czas się w takim razie zabierać za auto, a szczególnie automat. Oby tylko nie trzeba było jej wymieniać w całości. Pozdrawiam i na pewno dam Wam znać jak poszło :)

l mango
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Post autor: inika »

Wydaje mi się, że mój mechanik byłby w stanie to ogarnąć, skoro naprawa silników porsche to dla niego pestka, to co dopiero skrzynia biegów? Nie ukrywam, że bardzo długo szukałam dobrego mechanika. Testowałam kilku, aż w końcu znalazłam swój ideał. Mój wóz bardzo rzadko się psuje, a jak już się zdarza jakaś usterka, to mechanik szybko ją ogarnia, naprawdę nie czekam długo.
ODPOWIEDZ