Menopauza

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Mońa

Menopauza

Post autor: Mońa »

Laski jak u was przebiegła menopauza ? bo ja mam jakieś dziwne uderzenia gorąca i zimne poty potem. I jakieś suchości pochwy mnie dopadły ... Nie wiem co mam z tym począć . Pomożecie ?
Jolką

Re: Menopauza

Post autor: Jolką »

Wiesz każda z nas przechodzi to inaczej ale mnie dużo dała wizyta u ginekologa. Miałam również suchości i dla tego dostałam globulki dopochwowe Cicatridina, odbudowały mają błonę śluzową i już nie czuję dyskomfortu . Będzie dobrze może sama je zastosuj są bez recepty.
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: Menopauza

Post autor: kilof »

ja na suchosc pochwy to doraznie stosuje sobie zel nawilzajacy feminum na bazie wody. Bardzo szybko przynosi ulge i zapobiega podraznieniom, a dodatkowo ma tez w skladzie kwas mlekowy ktory zapobiega infekcjom. nawet moj partner przyznaje ze z tym lubrykantem stosunek jest wiele przyjemmniejszy :D
mróweczka

Re: Menopauza

Post autor: mróweczka »

Mnie na suchość pochwy pomogły globulki dopochwowe cicatridina. Nie odczuwam już bólu podczas stosunku, nic mnie nie swędzi ani nie piecze w okolicach intymnych. A to najważniejsze, bo odkąd weszłam w okres menopauzy to dopadły mnie te wszystkie nieszczęsne dolegliwości. Najważniejsze, że jest teraz lepiej :)
ODPOWIEDZ