krem nawilżający

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Ada_61
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, 20:09

krem nawilżający

Post autor: Ada_61 »

Polećcie mi jakiś fajny krem do rąk i ciała - zależy mi na dobrym nawilżeniu skóry i pięknym, perfumeryjnym zapachu. Jakie krem lubicie najbardziej? Jaki możecie szczerze polecić?
żuk

Re: krem nawilżający

Post autor: żuk »

Ada_61 pisze: ↑02 sie 2021, 23:18 Polećcie mi jakiś fajny krem do rąk i ciała - zależy mi na dobrym nawilżeniu skóry i pięknym, perfumeryjnym zapachu. Jakie krem lubicie najbardziej? Jaki możecie szczerze polecić?
A moze cos z bielendy? maja duzo kosmetykow, fajnych jakosciowo . MI bardzo spasowala linia eco sorbet
Grażyna113

Re: krem nawilżający

Post autor: Grażyna113 »

Liczy się przede wszystkim to, byście świadomi kupowali kosmetyki. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób dobierać odpowiednie produkty pod kątem swoej twarzy, to na pewno warto postawić zawsze na jak najwyższą jakość produktów. Dobry ujędrniający krem do twarzy może zrobić dużą różnicę, pamiętajcie o tym.
Meri

Re: krem nawilżający

Post autor: Meri »

Jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości i naprawdę skutecznych kosmetyków, preferuję pod tym względem koreańskie marki. W katalogu Lotana https://lotana.pl jest doskonały wybór produktów, ponieważ współpracują bezpośrednio z producentami, produkty są oryginalne i dostępne w magazynie. Nie trzeba czekać tygodniami na dostawę.
ZuzannaP

Re: krem nawilżający

Post autor: ZuzannaP »

Ja uwielbiam kremy z kwasami, a ostatnio interesuję się sporo kwasami w kosmetyce. Chyba na razie moim ulubieńcem jest kwas laktobionowy. Uważam że jest to bardzo niedoceniany składnik, o którym więcej przeczytasz tutaj https://agatatomalla.pl/kwas-laktobiono ... sci/b_qxwj Ale zanim przejdziemy do konkretów, co to właściwie jest kwas laktobionowy i jak działa? Kwas laktobionowy to jeden z tzw. kwasów polihydroksylowych (PHA), który pochodzi z grupy cukrów. Jest to łagodniejsza alternatywa dla innych kwasów, jak chociażby kwas glikolowy czy mlekowy, dlatego jest świetny dla osób z wrażliwą skórą. Jak kwas laktobionowy działa na naszą skórę? Po pierwsze, kwas laktobionowy to prawdziwy magik nawilżenia! Działa jak mały szczotkowiec, który wciąga wodę do skóry i zatrzymuje ją tam, zapewniając intensywne i długotrwałe nawilżenie. Ma również moc antyoksydacyjną. Co to oznacza? Że pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami, które odpowiadają za starzenie się skóry. Dzięki temu nasza skóra dłużej pozostaje młoda i jędrna. Kwas laktobionowy pomaga również złuszczać martwy naskórek, co sprawia, że skóra staje się gładka i promienna. A co więcej, ma działanie łagodzące i redukuje zaczerwienienia, więc jest idealny dla skóry podatnej na podrażnienia. A teraz przejdźmy do tego, dlaczego warto stosować kremy z kwasem laktobionowym. Kremy są łagodniejsze dla skóry niż niektóre inne kwasowe produkty. Dlatego są odpowiednie dla osób z wrażliwą skórą, która może negatywnie reagować na bardziej agresywne składniki. Zapewniają długotrwałe nawilżenie, pomaga w redukcji zmarszczek i zwiększeniu jędrności skóry, co jest idealne dla osób dbających o młody wygląd. Miałyście już z nim do czynienia?
nelly88

Re: krem nawilżający

Post autor: nelly88 »

A czy przykładowo stosujecie kwas hialuronowy na twarz ? Ja właśnie znalazłam na 4szpaki.pl całkiem niezłe kosmetyki z tym naturalnym składnikiem i planuję je przetestować. W końcu kwas hialuronowy korzystnie wpływa na odmładzanie skóry itd.
ODPOWIEDZ