Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
MajorSz

Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Post autor: MajorSz »

Szukam konkretnych podpowiedzi w zakresie wyboru porządnego wyposażenia gastronomicznego. Na jaką firmę postawiliście i przede wszystkim gdzie szukać długofalowej współpracy bo wolelibyśmy już od początku mieć wszystko dopracowane. Jednocześnie jezeli w późniejszym okresie sprzętu ulegnie awarii, czy też będziemy potrzebowali czegoś nowego to nawet przy mniejszych zamóieniach nie będzie problemów z terminami realizacji i zbyt wysokimi cenami. Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi i oczywiście same konkrety!
Onnes

Re: Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Post autor: Onnes »

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę hurtowni gastronomicznej Invest Horeca z którą warto na pewno nawiązać długofalową współpracę jeżeli chodzi o wysoki poziom obsługi, dobrą organizację i co najważniejsze wysoki standard jakości przy doborze sprzętu przez piece, piekarniki, aż po meble metalowe. W ich przypadku można liczyć zarówno na pełne wsparcie i jednak szybkie realizacje bo często nam czego brakuje albo coś ulegnie awarii. Pozdrawiam i udaneog biznesu zyczę!
AnnaM

Re: Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Post autor: AnnaM »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli już szukacie dobrej i profesjonalnie działającej hurtowni gastronomicznej to jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na zestawienia przygotowane przez hurtownię gastronomiczną Invest Horeca jak kuchnie gazowe, ale również dodatkowe akcesoria, meble metalowe i jednocześnie dobrej jakości piece, czy zmywarki Licząc przede wszystkim dobre ceny, pełne wsparcie obsługi i oczywiście dotrzymanie terminów. Do tego rozbudowana oferta pieców do pizzy z porządnymi dodatkowymi akcesoriami.
MajorSz

Re: Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Post autor: MajorSz »

@Onnes
"Jeżeli o mnie chodzi to na pewno mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę hurtowni gastronomicznej Invest Horeca z którą warto na pewno nawiązać długofalową współpracę jeżeli chodzi o wysoki poziom obsługi, dobrą organizację i co najważniejsze wysoki standard jakości przy doborze sprzętu przez piece, piekarniki, aż po meble metalowe. W ich przypadku można liczyć zarówno na pełne wsparcie i jednak szybkie realizacje bo często nam czego brakuje albo coś ulegnie awarii. Pozdrawiam i udaneog biznesu zyczę!"

Dzięki wielkie za wskazówki, zaraz zerknę sobie co tam dokładnie mają. Pozdrawiam!
AdamLes

Re: Jaka dobra hurtownia gastronomiczna?

Post autor: AdamLes »

Dokładnie, dlatego lepiej własnie podejść do tego na spokojnie i przede wszystkim sprawdzić różnorodne propozycje w zakresie wyposażenia gastronomicznego zarówno do mniejszego lokalu, kawiarni, czy również dużej restauracji. Dlatego poszukiwania warto rozpocząć od Invest Horeca. Obsługa na wysokim poziomie, dostępne drobne akcesoria, meble nierdzewne, ale również zmywarki, piecyki, czy również trzony. Fachowo i co najważniejsze konkretnie, więc mam nadzieję że i u Was współpraca będzie udana.
ODPOWIEDZ