Jak urządzić kuchnię?

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
dionizy
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2019, 10:32

Jak urządzić kuchnię?

Post autor: dionizy »

Cześć! Ciągle zastanawiam się jakie meble kuchenne wybrać. Jednak w sklepie nic mi do siebie nie pasuje. Coraz bardziej przymierzam się do tego, żeby zgłosić się do http://www.kuchnie-artii.pl/ i poprosić o wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
klara1977
Posty: 12
Rejestracja: 07 cze 2019, 15:11

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: klara1977 »

Jeśli zależy Ci na meblach kuchennych wysokiej jakości, to zdecydowanie polecam. Wykonywali kiedyś dla mnie kuchnię i wyszło im to naprawdę świetnie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Emilka »

Warto wybrać porządne meble jak i sprzęty agd do kuchni. Taki sprzęt agd drobny w dobrych cenach widziałam w sklepie internetowym EkspresyPolska. Znajdziemy tutaj chyba wszystko co potrzeba do takiej kuchni : czajniki, stylowe tostery, spieniacze do mleka, wyciskarki, młynki,ekspresy - ale i wiele więcej, ale już nie mam siły wymieniać :D w kązdym razie na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: falcia123 »

Przede wszystkim zadbaj o dostępność produktów i urządzeń RTV i AGD w najlepszej cenie. Wymiana wszystkich z nich może być niezwykle kosztowna, jednak z firmą https://maxi-media.pl/ nie jest to w żadnym wypadku wymagające czy trudne! Na ich stronie znajdziesz wiele urządzeń dostępnych od ręki w bardzo dobrej cenie. W razie jakichkolwiek problemów, skontaktuj się z ich pracownikami, którzy na pewno Ci doradzą.
Awatar użytkownika
Norbison
Posty: 17
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:34

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Norbison »

Może sprzęt od Solgazu? Mają całkiem fajnie przemyślane płyty gazowe z ukrytymi palnikami pod szkłem. Kilka linii o różnej wielkości. i z różnym wyposażeniem (w każdym razie w Innova się zmienia funkcjonalność). Do tego całkiem praktyczne piekarniki. No i to nasz krajowy producent.
ODPOWIEDZ