Hazardzista

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2019, 17:21

Hazardzista

Post autor: agnieszka »

Mój syn zaczął pracować na siebie, ale pieniądze się go jakoś nie trzymają. Po kilku miesiącach obserwacji zauważyłam, że przegrywa całą swoją pensję w kasynie. Czy to uzależnienie?
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2019, 17:20

Re: Hazardzista

Post autor: Filip »

Może poszukaj porady w miejscu, gdzie zajmą się nim profesjonalnie. Wnioskuję, że to młoda osoba i może jest to chwilowa fascynacja. Aczkolwiek lepiej mieć rękę na pulsie. Na Rankingu ośrodków terapii znajdziesz miejsca, gdzie zajmą się nim specjaliści i w razie potrzeby użyją wszelkich mocy, żeby mu pomóc.
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: Hazardzista

Post autor: kilof »

To uzależnienie jak każde inne i trzeba je leczyć bo przepuści nie dość ze swoje pieniądze to może jeszcze zacząć wykradać wasze, tak to niestety działa. Skontaktujecie się z tym ośrodkiem - https://tratwa.pl/ oni zajmują się takimi uzależnieniami, warto mu pomóc jak najszybciej
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Hazardzista

Post autor: fafona »

Hazard staje się problemem, gdy gracz przestaje traktować obstawiania na pieniądze jako rozrywki odczuwa nieodpartą chęć dalszej gry. Ten sposób szybko może wpaść w błędne koło i uzależnić się od hazardu. Jak wiadomo całe życie osoby uzależnionej zaczyna być skoncentrowane wokół w gry. Dlatego też warto zastanowić się i zgłosić się na terapię do ośrodka Wiosenna czy na pewno uzyskasz pomoc.
Awatar użytkownika
Anatol
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:11

Re: Hazardzista

Post autor: Anatol »

Wiem też, że w Ośrodku terapii uzależnień Nefo można otrzymać fachową pomoc i wsparcie. Mam przyjaciela, który zgłosił się do nich i leczenie trwało ok. 6 tygodni. Sam by sobie nie poradził a było naprawdę źle. Zawalił pracę i przehulał wszystkie oszczędności. Teraz jest na dobrej drodze do normalnego życia dlatego nie ma co się wstydzić tylko trzeba prosić o pomoc
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Hazardzista

Post autor: Emilka »

Mój brat swego czasu leczył się tutaj: http://medox.org.pl/ jest to klinika leczenia uzależnień w Nowym Modlinie pod Warszawą. Dobre miejce, w zasadzie dzięki nim udało mu się pokonać nałóg bo nie wiem czy poradziłby sobie sam. Na stronie jeset opis detoksykacji. Na czym polega. Czas zależy od danej osoby. U jednej detoksykacja przechodzi szybciej, u drugiej dłużej tak wiec nie mozna tego tak łątwo powiedzieć. Tak czy inaczej samemu bardzo ciężko jest sobie z tym poradzić i takie leczenie w klinice jest często ostatnią deską ratunku dla uzależnionej osoby. Mój brat na szczęście już wyleczył sie z hazardu
Awatar użytkownika
Aaron
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 18:31

Re: Hazardzista

Post autor: Aaron »

Hazard to najlepsza rzecz, jaką ludzie mogli wymyślić. Nie ma nic tak ekscytujące i fajne jak to, spróbuj sam i przekonaj się
Awatar użytkownika
Norman
Posty: 8
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:00

Re: Hazardzista

Post autor: Norman »

Wolę zakład lub hazard. Gdzie inne bardziej odpowiednie polityki i wygrywa. W rzeczywistości, pozornie różne zakłady i bonusy ostatecznie doprowadzić do całkowitej utraty wszystkich pieniędzy przez gracza https://bookofdead-zadarmo.com/ ponieważ wiele razy miałem kłopoty, nauczyłem się być ostrożnym. Jeśli widzę, że polityka strony jest adekwatna, to jestem gotów postawić tam zakład. Ponadto wygodny i zrozumiały interfejs dodaje im również pewności siebie. Więc obstawiam takie strony.
kęs

Re: Hazardzista

Post autor: kęs »

gry hazardowe są tak niebezpieczne ponieważ na początku zawsze wydaje się jedynie niewinną rozrywką. wizyta w kasynie to doskonały sposób na wieczorną nudę od ryzyka związanego z grą można jednak się uzależnić a skutki takiego uzależnienia bywają tragiczne dlatego też warto zgłosić się do ośrodka Wiosenna aby zacząć terapię
ODPOWIEDZ