Firmowe auto a mandat

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Pucek
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwie 2019, 23:01

Firmowe auto a mandat

Post autor: Pucek »

Jadąc firmowym samochodem (podróż służbowa), złapałem mandat. Szefowej nic nie powiedziałem, opłaciłem mandat za pomocą portalu www.zaplacmandat.pl , otrzymałem potwierdzenie zapłaty na maila. Zastanawiam się tylko, czy to, że było to auto firmowe ma w tym przypadku jakieś znaczenie? Mieliście taką sytuację?

ambi pur ellipse
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Firmowe auto a mandat

Post autor: inika »

Póki co mandatów nie mam więc tylko się cieszyć :)
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Firmowe auto a mandat

Post autor: Chloe »

Wiesz, warto w tym wypadku jednak porozmawiać z szefową, a jeśli wolisz uniknąć takiej rozmowy to może spróbuj konsultacji u poleconego prawnika, który zajmuje się prawem spółek, handlowy, doradza w sprawie odszkodowań. Jeśli szukasz konkretnej osoby to może Pan mecenas Kamil Keller z KFK w Łodzi? Doskonale zorientowany w sprawach firm, negocjacji, dla niego taka sprawa to na pewno pestka, a Ty rozwiejesz najdrobniejsze wątpliwości!
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Firmowe auto a mandat

Post autor: poli3902 »

U mnie w firmie mandat płaci firma, jeśli został on otrzymany podczas pracy, w miejscu wyładowywania towaru. Na stronie https://zaplacmandat.pl można taki mandat zapłacić bardzo szybko i bez żadnych kłopotów. Strona oferuje niską prowizję, co pozwala na naprawdę szybkie załatwienie całej sprawy.
ODPOWIEDZ