Ekologia w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Miloslaw68
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 23:31

Ekologia w firmie

Post autor: Miloslaw68 »

Witam serdecznie. Czy staracie się, żeby wasze firmy korzystały z proekologicznych rozwiązań? Moim zdaniem to bardzo ważne, jeśli faktycznie chcemy dbać o środowisko. Dlatego właśnie ja zdecydowałem się na wdrożenie ISO 14001. Może wy też bylibyście zainteresowani takie certyfikacją?
koleś_20

Re: Ekologia w firmie

Post autor: koleś_20 »

Jak najbardziej - stale staram się kształcić w tym temacie i poznawać nowe technologie i metody na modernizowanie mojej firmy w zgodzie ze środowiskiem. Ostatnio zacząłem też zwracać uwagę na przedsięwzięcia działające na większą skalę. Bardzo zaciekawił mnie projekt mający na celu przedstawienie i wcielenie w życie systemu Urban Wind Power Station. Jest to system pozwalający na wykorzystanie energii wiatrowej w przestrzeni zurbanizowanej. Prowadzenie własnej firmy często wiąże się z posiadaniem siedziby w dużym mieście, po którym znaczna większość mieszkańców porusza się samochodami, więc takie ekologiczne rozwiązanie byłoby, moim zdaniem, świetną opcją. Polecam poczytać więcej o założeniach projektu: http://www.urbanwind.pl/cel-i-opis-projektu/ bo całość jest naprawdę świetnie przemyślana i ma ogromny potencjał. Im więcej osób zainteresuje się tym tematem, tym szybciej stanie się on popularny. :)
Głuddd

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Głuddd »

Są bardzo dobre i przede wszystkim doświadczone firmy, które specjalizują się w kompleksowej inżynierii środowiska. Tu polecam współpracę z https://www.contecsim.pl/. 100% profesjonalna firma, z dobrą ofertą, która zapewnia maksymalnie proekologiczne rozwiązania
ODPOWIEDZ