Dezynfekcja w przedszkolu

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
marta68
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 5:51

Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: marta68 »

Witajcie. Pracuję w przedszkolu i z koleżankami doszłyśmy do wniosku, że powinnyśmy zaopatrzyć się w większe ilości środków do dezynfekcji w związku z wiadomą sytuacją. Gdzie polecacie takie rzeczy zamawiać przez internet?
Awatar użytkownika
Norberta-93
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 5:42

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: Norberta-93 »

Teraz takich produktów jest naprawdę dużo w całym internecie, ale ja najbardziej polecam sklep igom.com.pl, bo mają chyba najkorzystniejszą ofertę mimo wszystko. Poza tym sprzedają też zabawki i materiały edukacyjne, więc możecie od razu zrobić większe zamówienie, jeśli takich artykułów też wam potrzeba :)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: maksik »

Ja jestem zdania, ze Dezynfekcja w przedszkolu jest obowiązkowa i powinna być wykonywana zawsze, a nie tylko teraz kiedy sanepid tego wymaga. Tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Jeśli dyrektorzy przestrzegali zasad to dzieci by tak nie chorowały. Jednak teraz się tego tak naprawdę wymaga i każdy się tego trzyma. To są zatem plusy.
PiotruśPan

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: PiotruśPan »

Zdecydowanie dobrze jest inwestować w tego rodzaju rozwiązania. A co polecacie do małych pomieszczeń? Na przykład niewielkiego biura?

_____________
Polecane okna PCV Częstochowa
Aśka

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: Aśka »

W przedszkolu mojego skrzata panie stosują produkty anti-covid19 . Są to produkty bez alkoholu bezpieczne dla dzieci, Ja ost zamówiłam na stronie produkty do dezynfekcji rąk malucha ale są też do powierzchni . Warto sobie sprawdzić https://anti-covid19.com/dezynfekcja-rak/
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: Poplina »

Przy małych dzieciach ciężko o to zadbać, ale trzeba dać możliwości i próbować;) Na pewno łatwo dezynfekuje się ręce przy urządzeniach bezdotykowych - podstawia się tu dłonie i płyn jest automatycznie aplikowany. AeroCare dostępne na stronie http://olleclean.pl/ tak właśnie działają. W przedszkolu super się sprawdzą, w firmach także.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: Tośka »

A w jakich miejscach Waszym zdaniem najlepiej sprawdzi się do dezynfekcji pomieszczenia przepływowa lampa bakteriobójcza? W jakich miejscach takie lampy znajdują zastosowanie?
Kuraś

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: Kuraś »

Lampy to tak średnio do dezynfekcji. Działają ale raczej miejscowo. Dogłębnie to proponuję skorzystać z usług ozonowania. Bardzo skuteczna metoda. My całe biura ozonujemy całkiem regularnie. Ozon wnika bardzo głęboko i wszędzie, jak nam tłumaczyli fachowcy z Profesjonalnego Ozonowania. Przy odpowiednim stężeniu nie zostaje miejsce, które by nie było odkażone.
sańp

Re: Dezynfekcja w przedszkolu

Post autor: sańp »

Rozumiem, że przedszkole jest prywatne, więc same zamierzacie kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Powiem tak, u nas doskonale sprawdza się ozonator KILLVIR https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... -radiowym/ od producenta Klimawent, używamy go regularnie od kilku miesięcy i polecamy go gorąco. To nieinwazyjna metoda, bo mamy oczyszczanie powierzchni i powietrza ozonem. Fajnie nam to działa, ozon skutecznie niszczy wirusy, bakterie i grzyby, a w dodatku ma raczej orzeźwiający zapach, nie jak te wszystkie środki na bazie alkoholu.
ODPOWIEDZ