Alergolog

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
lrerła

Alergolog

Post autor: lrerła »

Czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego alergologa z Lublina albo okolic? Przeprowadziłam się do tego miasta i nie znam tu jeszcze lekarzy, nie wiem do kogo opłaca się iść, a do kogo nie. Teraz trochę o mnie: Mam 28 lat i alergię, która sprawia, że kicham, mam okropny karat przez większość czasu, itp., pomocy!!!
kaliń

Re: Alergolog

Post autor: kaliń »

Mogę pomóc :), ja w Lublinie chodzę do pani alergolog Stelmasiak. To jest taka fajna lekarka, ma super podejście, jest uśmiechnięta, bardzo miła, ona naprawdę chce pomóc, widać to po niej doskonale. Ja z zapaleniem spojówek i okropnym katarem sobie nie radziłam, dlatego zdecydowałam się w końcu zmienić specjalistę na innego, tak trafiłam na nią i jej gabmet. Nie zawiodłam się, pani dr jest kompetentna zaproponowała mi zabieg odczulania, co mnie zdziwiło, bo nie wiedziałam, że mając uczulenie można je jakakolwiek zatrzymać, ale jak widać się dało. Obecnie żyję już bez zapalenia spojówek, katar też mnie nie męczy, pani alergolog spisała się na medal.
ODPOWIEDZ