agencja marketingowa

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 32
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:16

agencja marketingowa

Post autor: paulinabb »

Witam, jeśli ktoś z Państwa szukałby firmy, która pozycjonuje strony WWW. Proszę sprawdzić: Agencja marketingowa - współpracowałam z nimi i jestem bardzo zadowolona z tego jak pozycjonują mój sklep internetowy.
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: agencja marketingowa

Post autor: kilof »

No to moze warto byloby pomyslec o takiej funkcji jak http://e-partner.com.pl/ ktora daje mozliwosc skutecznego dopasowania tresci i materialow udostepnianych na witrynach i social mediach tak by byly interesujace dla klientow i pozwalaly efektywniej promowac i pozycjonowac marke w sieci :)
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: agencja marketingowa

Post autor: kirilka »

w moim przypadku bardzo skutecznym okazało sie zalozenie wiztówki w google, nie wiem jak do tej pory bez tego funkcjonowałam. http://wizytowkawgoogle.pl/ zostawiam namiar, jakby ktos byl zainteresowany, taka wizytówka to doskonaly kanak komunikacji miedzy nami a naszymi klientami, mogą wypowiadac sie co do jakosci oferowanych uslug, a tym samym zachecac innych do skorzystania
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: agencja marketingowa

Post autor: kozi44 »

Każdy rodzaj reklamy w internecie przynosi swoje korzyści. Jednak warto zdywersyfikować profil linków aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Zobacz na seospot.pl i skorzystaj z różnych pakietów linków prowadzących do twojej strony.
Awatar użytkownika
Arktyczna
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:21

Re: agencja marketingowa

Post autor: Arktyczna »

Znaleźć dobrą to na pewno ważna rzecz Najlepiej jak jedna firma zajmie się kompleksowo kwestią marketingu w waszej firmie. Macie kogoś już na oku? Może przyda sie wam oferta od https://martis-consulting.pl Zajmują siu digital marketingiem, a także i komunikacją z mediami, działaniami typowo PR
zoośka42

Re: agencja marketingowa

Post autor: zoośka42 »

A słyszeliście może o usługach digital agency? Jeden z moich klientów ostatnio pochwalił się korzystaniem z ich usług i zaproponował mi wspólne spotkanie. Okazało się, że mają niezwykle ciekawą ścieżkę działania i powiedzieli, że od razu zajmą się tworzeniem indywidualnej strategii. Jestem na świeżo po wstępnych rozmowach i ich pomysły niezwykle mi się podobają.
Guśkowa

Re: agencja marketingowa

Post autor: Guśkowa »

Nie tylko agencja marketingowa może zrobić dla Ciebie fajną kampanię. Wydaje mi się, że świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie obecnie z tradycyjnej formy reklamy np. materiały POS. Jeżeli nie masz pomysłu na reklamę to zgłoś się do firmy Exposite, oni już przygotują wszystko od A do Z ;)
kaśkasorbiska

Re: agencja marketingowa

Post autor: kaśkasorbiska »

Guśkowa pisze: ↑26 lis 2020, 17:18 Nie tylko agencja marketingowa może zrobić dla Ciebie fajną kampanię. Wydaje mi się, że świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie obecnie z tradycyjnej formy reklamy np. materiały POS. Jeżeli nie masz pomysłu na reklamę to zgłoś się do firmy Exposite, oni już przygotują wszystko od A do Z ;)
O dziękuję za rekomendacje! Czytałam o tym exposite, ale szukałam opinii od kogoś kto miał z nimi bezpośrednią styczność. W jakiej branży się obracasz? Miałabym kilka pytań odnośnie samej realizacji zamówienia
ODPOWIEDZ