palety na wymiar kampol

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
krzys1ś111

palety na wymiar kampol

Post autor: krzys1ś111 »

Witam chciałbym wam bardzo polecić firme kampol! A w szczególności ich konfigurator palet! Bez problemu wykonałem u nich wszystkie potrzebne mi palety na wymiar. Jakbyście mieli jakieś pytania albo potrzebowali rady piszcie do nich śmiało! Odpisują bardzo szybko na maile :)
ławińska7.5

Re: palety na wymiar kampol

Post autor: ławińska7.5 »

Ja mogę serdecznie polecić firmę ML STARPAL z Kielc i ich palety drewniane: https://starpal.pl/asortyment/palety-euro/ które nadadzą się do przewozu różnego typu towarów - firma oferuje zarówno europalety, palety fitosanitarne, przemysłowe, jak i nadstawki paletowe, dzięki czemu można dokładnie dobrać typ konstrukcji do swoich potrzeb. Ponadto, spora część z produktów firmy jest używana, ale odznacza się idealnym stanem, co tylko potwierdza ich wysoką jakość i wytrzymałość, a do tego pozwala ponownie wykorzystać elementy zamiast produkowania nowych. Dla mnie, ML STARPAL to naprawdę godny polecenia producent, więc jeśli ktoś planuje zakup palet - warto się nim zainteresować.
Kazoń

Re: palety na wymiar kampol

Post autor: Kazoń »

W takim razie jeżeli palety eur to tutaj jak najbardziej polecam firmę SAS Palety. W ich przypadku będziecie mogli liczyć zarówno na terminowość realizacji, konkretne wsparcie obsługi i co również ważne licząc na naprawdę adekwatne ceny do jakości. U nas naprawdę wszystko idzie pod tym względem sprawnie. Nigdy nie było problemów technicznych, a dzięki czemu mamy odpowiedni zapas i możemy nadal efektywnie produkować (tym bardziej teraz przed okresem świątecznym). Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ