Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Oferty z zakresu usług.
MikołajRes

Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: MikołajRes »

Gdzie kupowaliście wyposażenie gastronomiczne do swojego lokalu i czy mieliście może okazję korzystać z Invest Horeca. Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie na ich temat i przede wszystkim, czy również można liczyć na pełne wsparcie obsługi i konkurencyjne ceny bo jednak szukam współpracy na lata.
Horeś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Horeś »

Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat hurtowni gastronomicznej Invest Horeca, gdzie zdecydowanie nie brakuje dobrej jakości rozwiązań do wyposażenia kuchni w lokalu gastronomicznym. My potrzebowaliśmy porządnych pieców i dodatkowych akcesoriów, kupione wszystko w https://investhoreca.pl/q/?keywords=piec zdecydowanie jest w czym wybierać, licząc jednocześnie na wysokie wsparcie obsługi oraz terminowość przeprowadzonych realizacji.
Dazeń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Dazeń »

W mojej opinii również jeżeli już chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to tutaj zdecydowanie świetnie wypada InvestHoreca nie brakuje propozycji zarówno pod względem jakości, dobrych cen i topowych marek od mebli, przez naczynia, aż po trzony i piekarniki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również znajdziecie wszystko co potrzebne dla swojego biznesu!
MajkaReś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: MajkaReś »

Dazeń pisze: ↑26 sie 2021, 21:54 W mojej opinii również jeżeli już chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to tutaj zdecydowanie świetnie wypada InvestHoreca nie brakuje propozycji zarówno pod względem jakości, dobrych cen i topowych marek od mebli, przez naczynia, aż po trzony i piekarniki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również znajdziecie wszystko co potrzebne dla swojego biznesu!
Dzięki za podpowiedzi i czekam na kolejne informacje z Waszej strony! Mam nadzieję, że z Waszą pomocą jednak te zakupy pójdą mi znacznie sprawniej i u nas ;)
Hoboś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Hoboś »

W mojej opinii również bardzo dobrze tutaj sprawdza się właśnie hurtownia Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku którego możecie liczyć nie tylko na najwyższą jakość, świetne propozycje i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. Można naprawdę znaleźć wszystko niezależnie od tego czego szukacie i do typu biznesu jaki prowadzicie, bo u nich mamy zapewnioną najwyższą jakość w naprawdę dobrej cenie.
ODPOWIEDZ