Malowanie ogrodzeń

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
marian76
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 8:11

Malowanie ogrodzeń

Post autor: marian76 »

Potrzebny mi specjalista w zakresie malowania proszkowego ogrodzeń. W oko wpadła mi oferta firmy Robart. Są z okolicy i dużo dobrego można na ich temat usłyszeć. Kojarzycie ich? Polecacie?
Awatar użytkownika
Slawek
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 22:54

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: Slawek »

Firma Robart poza malowaniem proszkowym czy cynkowaniem zajmuje się też automatyką do bram i ja właśnie w tej kwestii się z nimi kontaktowałem. Uważam, że są jak najbardziej warci polecenia przede wszystkim z uwagi na profesjonalne podejście i trzymanie się terminów realizacji. To naprawdę porządna firma.
ŁukaszPL

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: ŁukaszPL »

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy: http://malowanie-piaskowanie.pl/kontakt/. Wykonują profesjonalne usługi w zakresie piaskowania, ślusarstwa i malowania proszkowego. Posiadają doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz wydajny i nowoczesny sprzęt. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
Meły

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: Meły »

Jeżeli ogrodzenie jest metalowe to Śnieżka ma bardzo dobre farby do metalu. Wydajne, przyczepne do podłoża, lekkie w aplikacji. Tworzą fajną powłokę i przede wszystkim mają super kolory. U mnie malowanie ogrodzenie 3 lata temu i do tej pory bardzo ładnie się prezetuje
Mirka

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: Mirka »

U mnie na wsi działkę mam ogrodzoną drewnianym płotem. Fajnie wygląda i komponuje się z otoczeniem, ale wymaga trochę pracy. Właśnie w ubiegłym roku wzieliśmy się za grubsze prace porządkowo remontowe na działce. Do malowania płotu kupiłam impregnat dekoracyjno - ochronny z Vidaronu. Malowało się nim bardzo dobrze - dobrze się rozprowadza i nie robią się smugi czy zacieki. Mam pewność, że ogrodzenie jest porządznie zabezpieczone przed słońcem, deszczem itp, ale również przed grzybami czy pleśnia
ixti

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: ixti »

W sumie nie wiem, jaką markę mam pod tym kątem kupić, ale dla mnie to naprawdę spory problem. Dlatego zerkam sobie na przykład na to, czy farba dulux z brokatem na ściany będzie fajna, a dodatkowo zerkam, czy z Duluxa kupię coś na ogrodzenie. No i mam nadzieję, że tak będzie, bo nie lubię na siłę szukać, jak wiecie.
2ambeż

Re: Malowanie ogrodzeń

Post autor: 2ambeż »

Zakup ogrodzenia od Polbram był strzałem w dziesiątkę! Ich przęsła są łatwe w montażu i utrzymaniu, a dodatkowo prezentują się rewelacyjnie. Więcej szczegółów na: https://polbram.eu/.

praca poznań solarium
ODPOWIEDZ