Jaki tłumacz w Warszawie?

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
barnim
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 7:56

Jaki tłumacz w Warszawie?

Post autor: barnim »

Witajcie forumowicze. Z usług jakiego tłumacza w Warszawie polecacie korzystać w zakresie przekładów z języka rosyjskiego? Słyszałem, że bardzo dobrze współpracuje się z Panią Danutą z tlumaczka-przysiegla.pl. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Marcjan-80
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 12:16

Re: Jaki tłumacz w Warszawie?

Post autor: Marcjan-80 »

Kilka razy faktycznie zlecałem Pani Danucie tłumaczenie dokumentów z języka rosyjskiego i według mnie sprawdziła się rewelacyjnie. Nie mogłem narzekać ani na jakość, ani na czas realizacji czy cenę. Serdecznie polecam.
Korneluś15

Re: Jaki tłumacz w Warszawie?

Post autor: Korneluś15 »

Skoro szukasz tłumaczenia poświadczonego ustnego to rzuć okiem na https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ Znajdziesz na tej stronie tłumacza języka rumuńskiego, który pomaga w sądach przy składaniu zawiadomień czy też w sprawach w kancelariach notarialnych.

wirnik pompy wodnej
Adaś21

Re: Jaki tłumacz w Warszawie?

Post autor: Adaś21 »

Jeśli chodzi o tłumacza to uważam, że warto szukać kogoś profesjonalnego kto ma spore doświadczenie. Np. tłumacz z rumuńskiego na polski zajmuje się czymś takim jak tłumaczenia ustne niepoświadczone czyli przetłumaczy konferencje, rozmowy telefoniczne a nawet szkolenia.
ODPOWIEDZ