Zabawki erotyczne

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Antoś78

Zabawki erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Potrzebuje Waszej porady w wyborze gadżetów erotycznych. Czy są tutaj osoby, które korzystają z takich akcesoriów ?
Węgrzyn

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Cześć, w mojej sypialni posiadam kilka gadżetów erotycznych i razem z żona korzystamy z nich czasami. Co dokładnie chciałbys wiedziec ?

s maze
Antoś78

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Zastanawiam sie nad zakupem akcesoriów, jednak cięzko sie zdecydowac co wybrac. Będą to pierwsze gadżety erotyczne, które planuje zakupić i nie jestem obeznany w temacie.
Węgrzyn

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Węgrzyn »

Osobiście moge Ci zdecydowanie polecić sklep https://xn--wiat-bswish-dfc.pl . Mają sprawdzone produkty w bardzo dobrych cenach, wiec na pewno będziesz zadowolony. Jeżeli masz jakies pytania to polecałbym wejść na strone i poczytać.
Antoś78

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Antoś78 »

Dzięki wielkie za poradę, w wolnej chwili na pewno sprawdze ich ofertę i wybiore coś dla siebie. Własnie czegoś takiego szukałem, a cięzko było wybrac.
ałka

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: ałka »

W sumie dla wielu taki temat i stosowanie różnych zabawek erotycznych może być krępującym problemem. Zupełnie niepotrzebnie, zawsze to urozmaicenie w sypialni, taka odmiana żeby nie było nudy. Z mężem takie różne stosujemy, jest naprawdę super. Tym bardziej, że teraz jest super wybór.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Natka98 »

Początkowo sama nie chciałam słyszeć o zabawkach erotycznych. W ogóle sam seks mnie dość mocno stresował, chodziło o zabezpieczenie. Wiecie jak to z prezerwatywami bywa. Dlatego ostatecznie zdecydowałam się na antykoncepcję na stałe. Mój ginekolog dobrał mi tabletki belara. Przez to moje podejście do seksu bardzo się zmieniło, na plus oczywiście. Zaczęliśmy eksperymentować z różnymi gadżetami, faktycznie wybór jest duży ;)
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: kidawa »

Lubię z partnerem eksperymentować, także mamy trochę tych różnych gadżetów. Tylko na początku zbyt mocno się z nimi bawiliśmy i pojawiły się u mnie otarcia których nie mogłam się w żaden sposób skuteczny pozbyć. Dlatego zapisałam się do ginekologa, zbadał mnie i on mi już polecił sprawdzony środek, a mianowicie żel feminum.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: biznesowy12 »

My z żoną również uwielbiamy tego typu rzeczy. Mamy jeden zaufany sklep erotyczny online, w którym zamawiamy zabawki. Mają dużo promocji, dlatego najbardziej opłaca się kupować w sklepie eRoskosz moim zdaniem. Jeżeli nie próbowaliście nigdy seksu z gadżetami erotycznymi to koniecznie to zmieńcie :) Rutyna jest nuda.
Jaś66

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Jaś66 »

kidawa pisze: ↑26 maja 2021, 10:32 Lubię z partnerem eksperymentować, także mamy trochę tych różnych gadżetów. Tylko na początku zbyt mocno się z nimi bawiliśmy i pojawiły się u mnie otarcia których nie mogłam się w żaden sposób skuteczny pozbyć. (...)
Skoro macie różne gadżety to może mi powiedziesz czy warto kupić pierścienie erekcyjne wibrujące? Czytałem na ich temat naprawdę sporo ale nie wiem jak to w rzeczywistości działa.
Awatar użytkownika
keto
Posty: 18
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:08

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: keto »

A mało macie ciekawostek, którymi możecie odmienić sytuację? No raczej nie... Najlepsze przykłady - https://www.foxshow.pl/produkty/masazery-lechtaczki/ Ale są też liczne inne rozwiązania, którymi można dać sobie dużą zmianę. I ta odmiana wcale nie następuje z dnia na dzień, lecz dopiero krok po kroku.
Rafał26

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Rafał26 »

Jeśli chodzi o zabawki erotyczne to zauważyłem, że większość osób kupuje je w sklepach online. Np. na stronie https://loris.pl/1475-rozowy-masazer-si ... racji.html znajdziecie sklep, który oferuje masażery silikonowe, które mają sporo funkcji wibracji.
ODPOWIEDZ