Podstawowa szkoła z Warszawy

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Alvinka »

Poszukuje namiarów na dobre szkoły podstawowe z Warszawy. Mam może jeszcze na to czas, no ale chce aby ten wybór był dobry. W okolicy mam całkiem sporo, no ale może też warto czasem podjechać gdzieś dalej. Jakbyście mieli opinie o Te Vizji to chętnie przyjmę.
Wiśka

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Wiśka »

Nie masz co się zastanawiać, z Te Vizji będziesz zadowolona jak z mało jakiej innej szkoły:) Ja to właśnie zapisałam tu kilka lat temu syna, jest teraz w 3 klasie szkoły podstawowej. Klasy nie są bardzo liczne, to jest bardzo fajne, więcej uwagi poświęca się każdemu uczniowi. Zajęcia są też super, dużo kreatywności.
Awatar użytkownika
Blondia
Posty: 41
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:15

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Blondia »

Same plusy jeżeli chodzi o tą szkołę! Super nauczyciele, kolegów w klasie syn też ma bardzo fajnych i przez to nie ma problemów z porannym wstawaniem do szkoły. Generalnie przy pandemii wszystko wywróciło się do góry nogami, no ale i tak w Te Vizji jakoś sobie poradzili z tą sytuacją i lekcjami.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Bizneswoonder »

Te Vizja z Ochoty to szkoła na piątkę! Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100% jest tam super. A najbardziej podoba mi się to jakie podejście do szkoły ma moja córka. Ja to nigdy jakoś chętnie do szkoły nie chodziłam, a tu mam całkiem inne podejście. Bardzo to cieszy mnie jako rodzica muszę przyznać.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Poplina »

sporo osób poleca Te Vizje, muszę też ją wziąć pod uwagę. Może dopiero za rok będę zapisywać dziecko do szkoły, no ale chyba im wcześniej będę wiedzieć gdzie tym lepiej;) Zresztą teraz sytuacja jest bardzo dynamiczna, ciekawi mnie jak będzie wyglądała w przyszłym roku, czy się coś uspokoi.
sędomira

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: sędomira »

Pamiętajmy także o zakupie różnych książek, które pomogą naszym dzieciom w edukacji. Wiele z nich można znaleźć w ofercie księgarni PWN. To między innymi podręcznik klasa 5: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 429,k.html . Na pewno znajdziecie coś dla swoich pociech.
Awatar użytkownika
Arktyczna
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:21

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Arktyczna »

Jest w czym wybierać to oczywiste. Ja jak robiłam rozeznanie to brałam pod uwagę głównie 3 szkoły. Najlepiej ograniczyć się do czegoś co będzie blisko waszego mieszkania. Wygrała Te Vizja, świetna szkoła i to co najważniejsze czyli bardzo dobrzy nauczyciele. Mają odpowiednie podejście do dzieci...
karuska889

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: karuska889 »

Blondia pisze: ↑16 sie 2021, 8:36 Same plusy jeżeli chodzi o tą szkołę! Super nauczyciele, kolegów w klasie syn też ma bardzo fajnych i przez to nie ma problemów z porannym wstawaniem do szkoły. Generalnie przy pandemii wszystko wywróciło się do góry nogami, no ale i tak w Te Vizji jakoś sobie poradzili z tą sytuacją i lekcjami.
Witam, jak zachęcić młodzież do nauki? W pandemii bylo to ciezkie. Zalezy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakosci sposob. Co sądzicie o programach stypendialnych dla młodzieży? Ja znalazłam ten https://efc.edu.pl/ Czy znacie i mozecie powiedziec cos na temat tego programu? Pozdrawiam.
Miśki02

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Miśki02 »

I ja mogę polecić wam Te Vizje. Ta szkoła zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, mowa tu o Te Vizji Okopowa, do tej właśnie chodzi moja córka już dobrych kilka lat. Teraz jest w 4 klasie i ma bardzo dobre wyniki w nauce, jestem bardzo z niej dumna. Chodzi też na zajęcia baletowe z sukcesami, wszystko zapewnia szkoła i to jest super. Rodzic nie musi się już niczym przejmować, szukać czegoś dodatkowego. Polecam zainteresować się właśnie takimi szkołami jak chcecie tego co najlepsze dla dzieci.
Marysia12

Re: Podstawowa szkoła z Warszawy

Post autor: Marysia12 »

Jeśli tylko bierzecie pod uwagę szkoły prywatne to ja z całego serca polecam Te Vizję Okopowa. Moim zdaniem to najlepsza szkoła. Byliśmy na wielu dniach otwartych w szkołach i Te Vizja wypadła zdecydowanie najlepiej. Panie nauczycielki są przesympatyczne i mają świetne podejście do dzieci. Potrafią bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć co przekłada się na wyniki w nauce. W szkole ciągle się coś dzieje. Jest organizowana cała masa wycieczek, zajęć dodatkowych także nie ma mowy o nudzie.
ODPOWIEDZ