Ośrodek terapii uzależnień

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Emilka »

Hej , słyszeliście może o klinike Medox w Nowym Modlinie? poszukuję kliniki ktora zaopiekuje sie moim mężem ze wzgledu na jego uzaleznienei od narkotyków... - podobno z powodzeniem zaradzaja takim przypadko, wiec mysle ze warto aby wybrał się na leczenie narkomanii
Awatar użytkownika
tablecia
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:43

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: tablecia »

Nie znam bo moj maz walczyl z problemem alkoholowym i zapisal sie do Wisły do osrodka Tratwa bo jest nam to miejsce juz znane (z opowiesci znajomych) i wybralismy dobrze. Jak czegos szukasz to kieruj sie opiniami bo one sa najbardziej miarodajne
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: szmek »

Dla osoby uzależnionej nie ma innego wyjścia jak zwrócenie się o pomoc do terapeuty. W przypadku różnych uzależnień leczenie wygląda podobnie, na https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia można poczytać jak wygląda wyjście z nałogu od dopalaczy
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: platyna »

Hejka. Szukam jakiegoś wsparcia i pomocy dla osoby uzależnionej od narkotyków. Niestety moja przyjaciółka wpadła w "złe" towarzystwo i wciągnęli ją w narkotyki. Nie mogę patrzeć jak się stacza dlatego też chciałabym jakoś jej pomóc. Wiem, że bardzo ważna jest jej zgoda na leczenie i na pewno uda mi się ją na to namówić. Lecz nie wiem jaki ośrodek jest najlepszy? Wtedy dostałam namiary na ten ośrodek Detoks Fenix w którym to można odbyć detoks całego organizmu co ma bardzo duże znaczenie. Także raczej tam się z przyjaciółką udam
Awatar użytkownika
beetle
Posty: 52
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:25

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: beetle »

Ośrodków terapeutycznych w Polsce jest mnóstwo, ale tak naprawdę tylko niektóre są godne uwagi. I tak na przykład ja wiem, że w ośrodku Forest wiele osób się leczyło i pomogło im to wyjść z problemu nałogu. Oczywiście psychoterapeuci nie będą w stanie sami tego z Was wyciągnąć, jeśli nie będziecie chcieli się leczyć. To podstawa wszystkiego.
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: gesalzen »

Zdecydowanie zgadzam się z tym, że w Polsce jest dużo takich ośrodków leczenia uzależnień gdyż coraz więcej ludzi uświadamia sobie że ma taki a nie inny problem. Dlatego też powstał taki Ranking ośrodków terapii z pomocą którego znalezienie takiego ośrodka będzie znacznie łatwiejsze i szybsze. Także ja z niego skorzystałam i teraz już jestem zapisana na pierwszą wizytę w danym ośrodku
Awatar użytkownika
usteczka
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:18

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: usteczka »

Jeśli ktoś ma problem z alkoholem to przede wszystkim musi chcieć się leczyć. O terapii uzależnień więcej poczytacie tu: https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/ . Warto porozmawiać z uzależnioną osobą i przedstawić jej taką możliwość.
Kędzior

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: Kędzior »

Jeśli ktoś szuka ośrodka, w którym pracują ludzie znający się na rzeczy to zdecydowanie polecam ośrodek leczenia Forest. To jest tak naprawdę najważniejsze, a nie jakieś jazdy konno i baseny. Chociaż to wszystko Forest również posiada. Zostawiam link do ich strony, można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. https://osrodek-uzaleznien.pl/
żonkil

Re: Ośrodek terapii uzależnień

Post autor: żonkil »

Ośrodków leczenia uzależnień jest bardzo dużo. Dlatego też czasami wystarczy dobrze rozejrzeć się i tyle. Ja długo zastanawiałam się nad tym czy w ogóle zgodzić się na pobyt w takim środku. Dopiero gdy trafiłam do ośrodka Mental Relax to wiedziałam, że bardzo dobrze trafiłam. A to dlatego, że jest to ośrodek nie tylko pięknie położony w ciszy i spokoju lecz tutaj w każdej chwili można liczyć na pomoc i zaangażowanie terapeutów które także dla uzależnionej osoby ma spore znaczenie.
ODPOWIEDZ