Ochrona dla biura

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
korneli-99
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 3:35

Ochrona dla biura

Post autor: korneli-99 »

Cześć wszystkim. Zdecydowałem się poszukać dobrej firmy ochroniarskiej, która wzięłaby na siebie ochronę biura. Mamy już system monitoringu, ale dla nas nie jest to wystarczające zabezpieczenie. Polecacie kogoś sprawdzonego? Co prawda mam już na oku pewną ofertę, ale może wy też zaproponujecie coś interesującego.
żem

Re: Ochrona dla biura

Post autor: żem »

My mamy monitoring i ochronę. Ochroniarze cały czas pilnują obiektu, pracują w systemie zmianowym. Co do monitoringu, to kamery i całe oprzyrządowanie do nich mamy z firmy DOMEX http://www.domex.waw.pl/monitoring/ z Warszawy. Oni dodatkowo zamontowali nasz CCTV, spisali się, przy tym bardzo dobrze. Są rzetelni, pracowali sprawnie, zjawili się w ustalonym terminie i raz dwa poradzili sobie ze wszystkimi pracami, polecam ich serdecznie.
dżem

Re: Ochrona dla biura

Post autor: dżem »

Macie ochronne fizyczną? My tak, zdecydowaliśmy się na nią stosunkowo niedawno, ale sprawdza nam się doskonale. Oprócz ochrony fizycznej, mamy także system monitoringu wizyjnego od firmy BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona/ z Warszawy. Jest to firma godna polecenia, bo nie tylko doskonale się spisuje, maja także szeroki zakres usług, nowoczesny sprzęt, montaż monitoringu poszedł im sprawnie, a sam monitoring działa tak, jak powinien.
poł

Re: Ochrona dla biura

Post autor: poł »

Wiem, o czym mówicie, ochrona biura jest bardzo ważnym zagadnieniem. Sami mamy monitoring wizyjny, którym zajęła się u nas firma IdomQ z Ostrołęki. Na początku po prostu wypełniliśmy ich formularz wyceny: https://idomq.pl/wycena-monitoringu/ który określił nam koszty takiej usługi, a wyszło opłacalnie. Monitoring działa niezawodnie, bez żadnego problemu, naprawdę świetnie nam się sprawdza. Firma jest w pełni rzetelna i serdecznie ją polecam.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 299
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Ochrona dla biura

Post autor: sefka »

Ja miałam okazję współpracować z różnymi agencjami ochrony - z lepszym i gorszym skutekim. Jednak jak mam być szczera, to żadna firma nie sprostała moim oczekiwaniom tak bardzo jak OMEGA SECURITY. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą, nie zawiedziecie się - mówię wam.
sonia_kamińska

Re: Ochrona dla biura

Post autor: sonia_kamińska »

Sprawdźcie ofertę https://gabor-security.pl/oferta/ochrona - to agencja ochroniarska, która czuwała nad jednym z biurowców, w którym pracowałam. Pamiętam, że zawsze bardzo rzetelnie podchodzili do swojej pracy. Ich pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni. Świetnie wiedzą jak zabezpieczyć życie i zdrowie swoich klientów.
IgorLeś

Re: Ochrona dla biura

Post autor: IgorLeś »

Myślę, że warto abyście zwrócili uwagę jednak na funkcjonalne systemy do monitoringu w wersji bezprzewodowej, aby zapewnić pełną ochronę i to zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na obrotowe GOODCAM Z12 https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-wifi ... m-z12.html który był dość prosty w montażu, apka łatwa w obsłudze i do tego alarm dźwiękowy i świetlny, a zasięg widoczności nocą na poziomie 20 metrów
ODPOWIEDZ