Narzędzia potrzebne w ogrodzie

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Łukasz R.

Narzędzia potrzebne w ogrodzie

Post autor: Łukasz R. »

Mieszkam dość daleko od miasta, pod samym lasem, to bardzo fajny klimat, jednak trzeba sporo się zaangażować w to, żeby otoczenie było zadbane. Jednym z ważniejszych narzędzi, a dokładniej urządzeń jakie posiadam to pilarka spalinowa: https://dlapilarzy.pl/pilarki-spalinowe-c-86_94.html, dzięki której mogę uporządkować swoje drewno, które jest przeznaczone na opał i wykonywać różne prace związane z cięciem drzewa.
łezka

Re: Narzędzia potrzebne w ogrodzie

Post autor: łezka »

gdybys potrzebowal wiecej takiego dobrej jakosci sprzetu, to zajrzyj sobie na myjki.eu . ja zamawialam od nich kilka narzedzi do ogordu, bardzo szybka wysylka
el3m3lę

Re: Narzędzia potrzebne w ogrodzie

Post autor: el3m3lę »

Regularnie używam teraz dmuchawy do liści, super opcja. Kupiłem model ryobi one+ z odkurzaczem. Dobbrze zasysa nawet mokre liście, można bardzo szybko i sprawnie posprzątać spory teren.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Narzędzia potrzebne w ogrodzie

Post autor: falcia123 »

Nie tylko narzędzia są potrzebne w ogrodzie. Przede wszystkim ważne jest tutaj zwrócenie uwagi na kwestie odpowiednich dodatków w postaci nawozów czy środków chroniących roślinność. To zdecydowanie pomoże w uzyskaniu jak najlepszych efektów, które można będzie podziwiać przez lata. Zainwestuj zatem w nawożenie iglaków jeśli posiadasz ich większą ilość.
ODPOWIEDZ