Narzędzia do montażu folii

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
tatka

Narzędzia do montażu folii

Post autor: tatka »

Narzędzia do montażu folii
Jak samemu przykleić odcień.
Przed klejeniem konieczne jest przygotowanie samochodu i pokoju. Na maszynie powinny być jakościowo myte szyby. Muszą być oczyszczone ze śmieci i wszystkiego, co zbędne. Pomieszczenie należy oczyścić, czyszcząc półki i podłogę z kurzu, po czyszczeniu na sucho należy umyć podłogi. Obecność pyłu w powietrzu jest główną przyczyną luźnego połączenia folii i szkła, co powoduje powstawanie pęcherzyków. Wykonując procedurę bez demontażu szyb, najpierw musisz usunąć wnętrze, w przeciwnym razie, gdy osoba usiądzie, pojawi się kurz.
Narzędzia do montażu folii https://windowfilms.pl/catalog/narz_dzi ... a_u_folii/
Aby uzyskać maksymalną ochronę przed kurzem, warto wybrać pochmurny dzień po deszczu. Metoda jest skuteczna i przeciwko wielu owadom, które nie latają w tym czasie.
Co będzie potrzebne.
Przed przejściem do aktywnej fazy pracy musisz przygotować niezbędne materiały i narzędzia. Na miejsce prac należy przynieść:
szampon;
folia barwiąca. Jego powierzchnia powinna wystarczyć na wszystkie szyby;
łopatka gumowa, Skrobak z tworzywa sztucznego;
rozpylacz;
nóż budowlany z wymiennymi ostrzami, na wypadek konieczności wymiany;
suchą szmatkę z dowolnego materiału, który nie pozostawia kłaczków;
podgrzaną i czystą wodę;
każda suszarka do włosów.
Oprócz tworzenia miejsca pracy musisz przygotować sam film. Powinieneś pokroić go na takie kawałki, które będą o kilka centymetrów większe niż wymagany obszar pokrycia.
Obrazek
beetleś

Re: Narzędzia do montażu folii

Post autor: beetleś »

tatka pisze: 25 paź 2021, 15:38 Narzędzia do montażu folii
Jak samemu przykleić odcień.
Przed klejeniem konieczne jest przygotowanie samochodu i pokoju. Na maszynie powinny być jakościowo myte szyby. Muszą być oczyszczone ze śmieci i wszystkiego, co zbędne. Pomieszczenie należy oczyścić, czyszcząc półki i podłogę z kurzu, po czyszczeniu na sucho należy umyć podłogi.
Bardzo ciekawie to opisałeś. Aktualnie w mojej firmie coś będzie się działo w tym kontekście, ale myślę, że nic takiego. Stąd Twoja porada bardzo mi się przyda. Muszę też na coś takiego jak glebogryzarka spalinowa castorama spojrzeć. Jednak wiosną będziemy inwestować w nowe działy sprzedaży, w tym w rośliny, dlatego o tym muszę pomyśleć.
ODPOWIEDZ