Koty

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Amśka

Koty

Post autor: Amśka »

Jestem ciekawa waszych opinii na temat kotów? Różnie sie słyszy o tych zwierzakach, jakie sa na prawdę i jełśi macie koty to jaka rasa jest najbardziej udomowiona ;) W sensie żeby mi taki kocur zbyt nie uciekała, jestem ciekawa tez co im dajecie jeść ,wiem ze jest wiele karm dla kotów, ale nie zawsze zwierzakowi wszystko odpowiada ;)
Jadźka

Re: Koty

Post autor: Jadźka »

Nie jestem jakaś specjalną kociarą ;)Ale mam zwykłego pręgowanego kota, powiem ci je wszystko, lubi sie bawić jak każdy kocur ;) ale jak masz wątpliwości, to możesz poczytać https://koty24.pl/ Tam naprawdę jest wszystko elegancko opisane, zarówno jeśli chodzi o karmienie, pielęgnację ,czy zachowanie tych zwierząt.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Koty

Post autor: emil »

Amśka pisze: ↑09 mar 2021, 18:40 Jestem ciekawa waszych opinii na temat kotów? Różnie sie słyszy o tych zwierzakach, jakie sa na prawdę i jełśi macie koty to jaka rasa jest najbardziej udomowiona ;) W sensie żeby mi taki kocur zbyt nie uciekała, jestem ciekawa tez co im dajecie jeść ,wiem ze jest wiele karm dla kotów, ale nie zawsze zwierzakowi wszystko odpowiada ;)
To bardzo fajne zwierzątka, tylko mniej ekspresyjne od psów.
świstak

Re: Koty

Post autor: świstak »

Dość spokojną rasą są persy. Ja mam jednak tzw. dachowce i wcale nie nie przeszkadza mi ich koci temperament:) Dostają karmy różnych marek z tym, że staram się wybierać takie, które mają czytelny skład i wysoką zawartość mięsa. W związku z tym, że mruczki są wychodzące regularnie kupuję też środki przeciw pchłom i kleszczom.
Mimo, że mają dostęp do ogródka to śpią oczywiście w domu- lubią ciepło, jak każdy kot:) Żeby kanapa i fotele nie były ciągle zakłaczone zafundowałem im fajne, miękkie legowisko, które znalazłem w ofercie https://johndog.pl/kategoria-produktu/p ... a-dla-psa/ , w tym samym sklepie zamawiałem ostatnio też puszkowe jedzenie dla kotów i powiem Wam, że smakowało wyjątkowo, pachniało całkiem przyjemnie. Myślę, że będę tu wracał z myślą o swoich futrzakach.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Koty

Post autor: mczay »

Koty to fantastyczne stworzenia, dlatego też sama zdecydowałam się na jednego. Nie powiem, że opieka nad nim jest łatwym zadaniem, ale póki co daję sobie radę całkiem nie źle. Właśnie potrzebna mi jest dobra mokra karma dla kota bez zbóż, bo niestety zauważyłam, że mój kot jest bardzo wymagający co do rodzaju karmy którą mu kupuję.
ariele

Re: Koty

Post autor: ariele »

Mam trzy koty i wiem, że często wybrzydzają...
Ale jeśli chodzi o te karmy to trafiliśmy w dziesiątkę!
Suszona karma dla kota - polecam stąd wybrać, ufam dostawcy!
ODPOWIEDZ