Kawa dla pracowników

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Teofila-69
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 2:52

Kawa dla pracowników

Post autor: Teofila-69 »

Hej, witajcie! Powiedzcie mi, czy znacie firmę cafeina.eu? Zainteresowała mnie ich oferta obejmująca dostawę kawy do firmy. Myślicie, że warto z niej skorzystać? Nigdy nie próbowałam ich kaw, także nie mam pewności, jak smakują, dlatego liczę na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
Eliza87
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2020, 1:13

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: Eliza87 »

Według mnie kawa do biura to konieczność i sama bardzo dbam o jej dobrą jakość. W przypadku Cafe Iny możesz być spokojna. Ich ziarna pachną niesamowicie i mają naprawdę wyrazisty aromat. Polecam samemu się przekonać.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: falcia123 »

Nie zawsze musimy stawiać na najprostsze rozwiązania. Niekiedy właśnie te bardziej unikalne i nietypowe są wstanie wzbudzić w naszych pracownikach zachwyt, a tym samym pobudzić ich do kreatywnej pracy. Polecam zatem kawy świata, które mogą być przede wszystkim pięknym początkiem drogi każdego miłośnika kawy, a także pobudzić ciekawość w tym zakresie.
Oleślu43

Re: Kawa dla pracowników

Post autor: Oleślu43 »

W biurze najlepiej nam się sprawdza ekspres automatyczny do kawy https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-ku ... tomatyczne. Ten outlet agd rtv ma szeroki wybór sprzętów i naprawdę polecam tam zaglądać, bo sprzęty w idealnym stanie, często z gwarancją.
ODPOWIEDZ