Kantor

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
xejo
Posty: 14
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:02

Kantor

Post autor: xejo »

Hej, gdzie wymieniacie pieniądze? Opłaca się korzystać z kantorów internetowych?
Awatar użytkownika
semiko
Posty: 13
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:48

Re: Kantor

Post autor: semiko »

Bardzo wygodnie się wymienia pieniądze online. Jak tylko jest taka potrzeba to warto zerknąć na kantor Waluteo i właśnie tutaj uzyskać korzystne kursy walut. Jest to wygodna opcja i uda się w ten sposób szybko mieć gotówkę na swoim koncie. Warto znać ten kantor.
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Kantor

Post autor: kirilka »

Też uważam, że online jest dużo wygodniej. Sama korzystam z takiej formy i nie wyobrażam sobie innej. kantor wymiany walut internetowy, to najlepsze z udogodnień ostatnich czasów. Nie trzeba się obawiać, bo transakcje są całkowicie bezpieczne, do tego opłaty za przelewy międzynarodowe też całkiem spoko. Zazwyczaj zależy mi, żeby mieć kase na koncie szybko , a na przelew czeka się max 2 minuty więc idealnie.
MariuszŻ

Re: Kantor

Post autor: MariuszŻ »

A jaki kantor w Łomiankach z dobrymi kursami polecacie? Mam trochę waluty na wymianę (różnych walut w sumie) i zależy mi na tym, żeby kursy były dobre. Gdzie Wy zazwyczaj wymieniacie pieniądze? Z góry dzięki za polecenie wszystkich miejsc! Będę wdzięczny!
bogumił0000

Re: Kantor

Post autor: bogumił0000 »

Osobiście nie jestem fanem kantorów internetowych - na pieniądze trzeba czekać, nie wiadomo, czy nie nastąpi pomyłka i nie otrzyma się złej waluty, nie przekonuje mnie to. Mam swój sprawdzony kantor "Alex" w Warszawie na Placu Grzybowskim, w którym zawsze wymieniam pieniądze. Mają dobre kursy, duży wybór walut, szybką obsługę. Jeżeli ktoś chce wymienić pieniądze w sprawdzonym miejscu to polecam ich: http://kantoralex.pl/oferta/ - szybko, od ręki, no i w dobrych cenach.
ODPOWIEDZ