Firma Domega Poznań - współpraca

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: Tadek33 »

Cześć,
Chciałbym wymienić stolarkę okienną oraz drzwi w swoim biurze i chciałbym dowiedzieć się co sądzicie na temat firmy Domega. Warto na nich postawić, czy jednak lepiej pójść w innym kierunku jeśli chodzi Poznań.
Pozdrawiam i ogromne dzięki za wskazówki!
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: Sebek57 »

Akurat jeśli chodzi o wybór firmy Domega to tutaj jestem zdecydowanie za! Najlepsi specjaliści w zakresie montażu, ale również bardzo dobrze zestawiona oferta producentów. Realizacje sprawne i cenowo też naprawdę nie ma na co narzekać :)
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: OlekS »

Tutaj też mogę śmiało stwierdzić, że firma Domega to jedno z lepszych miejsc do podjęcia współpracy jeśli chodzi o zakup okien, drzwi, czy również rolet zewnętrznych. Gwarantują rzetelnie przeprowadzoną transakcję, montaż i do tego jest też wiele producentów w tym m.in OknoPlast.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: ArkadiuszM »

Dobrze wiedzieć, jak w przyszłym roku zabierzemy się za remont naszego biura to też podstawą będzie nowa stolarka okienna oraz dodatkowo chcemy wmontować rolety zewnętrzne dla większego bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: Tadek33 »

Ogromne dzięki za podpowiedzi! W takim razie zabieram się za sprawdzenie ich oferty i zobaczymy co ciekawego będą w stanie mi zaoferować jeśli chodzi o wybór stolarki okiennej oraz drzwi. Jak transakcja dojdzie do skutku to z chęcią podzielę się z Wami dokładnymi informacjami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: Sebek57 »

W takim razie czekamy na końcowe wyniki i oczywiście mam nadzieję, że ostatecznie będziecie zadowoleni z wyboru oraz efektu jaki uda się Wam osiągnąć.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: gyzka »

Faktycznie salon Domega w Poznaniu bardzo fajni, profesjonalni ludzie, którzy chcą Ci doradzić jak najlepiej, a nie na Tobie zarobić. My tam trafiliśmy z polecenia, szukaliśmy drzwi zewnętrznych do domu i mówili nam znajomi, że tam mają fajny wybór i dobre ceny. Zdecydowaliśmy się na drzwi aluminiowe konkretnie Aluhaus Elite o grubości całkowitej 90mm. Dobre parametry i w dobrej cenie je zakupiliśmy. Z tego co wiem to w Domedze można też okna zamówić. My może w przyszłym roku będziemy zmieniać to też tam pójdziemy.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: OlekS »

Koniecznie sprawdzaj! i podzielam wypowiedzi poprzedników, że jak będzie po wszystkim to koniecznie daj nam znać jak poszło. Myślę, że z ich pomocą raczej uda Ci się wybrać coś odpowiedniego i efekt w pełni będzie Was zadowalał!
Awatar użytkownika
carolin19
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:31

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: carolin19 »

Liczę na to, że jak najbardziej się to sprawdzi. Dzięki za podesłanie takiego rozwiązania.
Sekta staje się religią, gdy przechodzi od zabijania swych wiernych do zabijania niewiernych.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Firma Domega Poznań - współpraca

Post autor: emil »

Jeśli sprawdzisz homepark to tam są sklepy z takim asortymentem. Może znajdziesz tam to, co potrzebujesz.
ODPOWIEDZ