Choinka na święta

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
astra
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:09

Choinka na święta

Post autor: astra »

Ja uwielbiam magię Świąt i u mnie króluje żywa choinka, nie jakaś sztuczna. Co rok kupujemy od plantatora https://www.choinki.pl/ , bo mają piękne drzewka. Z ciętych jest np. jodła kaukaska, świerk pospolity, świerk kłujący (srebrny) o wysokości od 100 cm do 350 cm. Mają też drzewka w doniczkach, z pełnym systemem korzeniowym. Bardzo ich polecam.

żywokost występowanie
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Choinka na święta

Post autor: pukla123 »

jak juz o choince mowa, to warto pomyslec i o prezentach - mam taki nietypowy pomysł godny polecenia - List od mikołaja dla dzieci To nie samowita frajda dla dzieci i nie tylko otrzymać pocztą tradycyjną list od świętego Mikołaja. Teraz w dobie internetu taki prezent świetnie podtrzymuje tradycję. Polecam wejsc na stronę, tam jest szablon i cała instrukcja jak zamówić taką niespodziankę
Awatar użytkownika
miroslava
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:36

Re: Choinka na święta

Post autor: miroslava »

Mam sztuczne drzewo. Przykro mi z powodu rąbania drzew
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Choinka na święta

Post autor: Tośka »

A jakie Waszym zdaniem są lepsze choinki na święta - żywe czy sztuczne? Jakie Wy najczęściej macie w Waszych domach? Dlaczego decydujecie się właśnie na taki wybór?
Awatar użytkownika
kamila2020j
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 13:53

Re: Choinka na święta

Post autor: kamila2020j »

U mnie zawsze jest żywa... sztuczna nie daje takie klimatu no i nie pachnie :D ale w tym roku będzie troszkę inna, bo w doniczce i znacznie mniejsza. święta spędzam poza swoim mieszaniem więc nie potrzebna mi aż taka obfita choinka, ale żeby całkowicie jej nie było to sobie tego nie wyobrażam. Ktoś z wam kupował choinki w donicach? Jakieś uwagi sugestie podpowiedzi? ;)
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Choinka na święta

Post autor: fiona45 »

Mi się podobają duże i gęste choinki za rok taką będę właśnie mieć :). Do tego jak choinka to prezenty. Najlepiej sprawdzają się dla dzieci gotowe paczki. Taka paczka mikołajkowa dla dzieci jednakowa w przedszkolach i szkołach to bardzo fajny pomysł pod względem rywalizacji, ceny i edukacji.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Re: Choinka na święta

Post autor: Solux »

Kiedyś faktycznie przywiązywałam wagę do tego, aby w domu zawsze królowało żywe i pachnące drzewko. Jednak teraz spodobała mi się bardzo choinka sztuczna 200 cm . W sklepie jest niesamowicie bogata oferta tych drzewek i gdyby nie było napisane, że są sztuczne to naprawdę bym nie wiedziała. Podobają mi się również te lekko ośnieżone, które sprawiają wrażenie jakby dopiero zostały przyniesione z dworu.
Kaśka

Re: Choinka na święta

Post autor: Kaśka »

Już niedługo święta. Powoli zaczynam myśleć o prezentach oraz dekoracjach świątecznych. To magiczny czas i lubię, gdy w domu panuje odpowiedni klimat oraz atmosfera. Dlatego staram się o ładne świąteczne ozdoby, oraz dużą żywą choinkę, które zamawiam w sklepie choinka.online/pl/c/Choinki-zywe-w-donicy/41
ODPOWIEDZ