buty sportowe

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
hanna-79
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 10:48

buty sportowe

Post autor: hanna-79 »

Gdzie można kupić fajne, niedrogie buty sportowe? Zalezy mi na wygodzie i na tym żeby buty nie obcierały i żeby wytrzymały długie piesze wycieczki. Polecicie coś?
maliś

Re: buty sportowe

Post autor: maliś »

A tutaj https://www.filippo.pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju obuwie. Myślę, że zawsze należy stawiać na jakość, ale przede wszystkim nie należy przepłacać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji naprawdę jest sporo.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: buty sportowe

Post autor: Tośka »

A czy macie w Waszych szafach jakieś sportowe buty marki Asics? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór takiego właśnie obuwia na stronie internetowej. https://pepegi.eu/firm-pol-1538573910-Asics.html. Mi osobiście kilka modeli bardzo się spodobało, a pod względem cenowym buty te wypadają całkiem atrakcyjnie ;)
Tośka21

Re: buty sportowe

Post autor: Tośka21 »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie poprawy stanu Waszego zdrowia. Moim zdaniem bardzo ciekawym wyborem może być postawienie na takie elementy jak chociażby opisane w https://ktomalek.pl/preparaty-na-odciski/k-56/1 preparaty na odciski. To bardzo ciekawa rzecz, więc koniecznie się z tym zapoznajcie.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:39

Re: buty sportowe

Post autor: oetadam »

Witam! Noriś, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wybróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Idealnie klei buty typowo sportowe.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
maślik

Re: buty sportowe

Post autor: maślik »

oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:50 Witam! Noriś, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wybróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Idealnie klei buty typowo sportowe.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
nie wiedziałem nawet, że taki klej jest, w budowalnym go dostanę?
alókos

Re: buty sportowe

Post autor: alókos »

maślik pisze: ↑18 sie 2021, 23:38
oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:50 Witam! Noriś, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wybróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Idealnie klei buty typowo sportowe.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
nie wiedziałem nawet, że taki klej jest, w budowalnym go dostanę?
Na pewno znajdziesz w budowlanym, w biedronce są widziałem i w niektórych kioskach ruchu. :)
użur

Re: buty sportowe

Post autor: użur »

maślik pisze: ↑18 sie 2021, 23:38
oetadam pisze: ↑16 sie 2021, 16:50 Witam! Noriś, samodzielnej naprawy butów sportowych dokonasz przy pomocy kleju TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wybróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Idealnie klei buty typowo sportowe.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
nie wiedziałem nawet, że taki klej jest, w budowalnym go dostanę?
Bardzo dobry klej, warto mieć w domu go, pomocny. Uratował mi nie jeden but. Jak masz kurtkę ze skóry, czy skóropodobną i cos ci sie odkleiło, to nim tez skleisz taki materiał

android 5.0 co nowego
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:39

Re: buty sportowe

Post autor: oetadam »

Witam! Maślik, klej TADAM® kupisz m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: buty sportowe

Post autor: KarolK »

Buty muszą być przede wszystkim wygodne. To jest podstawa. Właśnie dlatego warto rozejrzeć się na tej stronie https://pawpol.com.pl/ . Mają sporo różnych wzorów i kolorów dopasowanych do różnych potrzeb. Nie da się ukryć, że można tam zrobić kompleksowe i przede wszystkim bezpieczne zakupy. Sprawdźcie ich ofertę.
ODPOWIEDZ