Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Najlepszy leasing dla firm. Gdzie najlepiej wziąć leasing na samochód?
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: Tadek33 »

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrego serwisu autoryzowanego Hondy, maci może dla mnie jakieś propozycje?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki!
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: Sebek57 »

Ja jestem jak najbardziej za serwisem HondaPlaza i koniecznie sprawdź ich propozycje ponieważ korzystam z ich usług od lat i naprawdę jestem pod wrażeniem jakości, terminowości, ale i samej obsługi klienta.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: OlekS »

No tak korzystam zarówno z ich serwisu w przypadku aut, ale i mojego motocykla CBR250. Terminowi, dokładni i też cenowo również nie jest źle jak na autoryzowany serwis.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: ArkadiuszM »

Też będę musiał do nich niedługo podjechać zrobić auto, ogólnie radzą sobie bardzo dobrze z mniejszymi i większymi zleceniami. Pilnują terminów, dbają o jakość i do tego cenowo jak na aso również jest w porządku.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: Tadek33 »

W takim razie dzięki za pierwsze wskazówki, na pewno ich sprawdzę. Czekam jeszcze na kolejne podpowiedzi i liczę, że będziecie mi w stanie skutecznie poradzić co będzie w naszym przypadku najlepszą opcją.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Autoryzowany serwis Hondy w Warszawie - jaki?

Post autor: Sebek57 »

Nie ma za co i oczywiście mam nadzieję, że będziecie ostatecznie zadowoleni z efektów końcowych jeśli chodzi o poziom obsługi, jakość diagnozy oraz napraw i do tego oczywiście nie będziecie musieli na auto czekać kilka dni. Pozdrawiam i jak już skorzystasz pierwszy raz z ich usług to koniecznie napisz czy poradzili sobie oraz czy pod względem kosztów też wyglądało to ok.
ODPOWIEDZ