Księgowość eNova

Jak wybrać biuro rachunkowe lub księgową? Jak dbać o dokumenty w firmie? Najlepsze oprogramowanie do księgowości online.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Księgowość eNova

Post autor: heniutek »

Czy korzystacie może z takiego rozwiązania jak księgowość eNova? Ja dopiero od niedawna mam z tym styczność, u kolegi w firmie trafili na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/ i postanowili to wdrożyć.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Księgowość eNova

Post autor: klasonia »

Niestety nie znam tego rozwiązania. Znajomy ma swoją firmę i z tego co wiem wszystkie sprawy załatwia u niego księgowa Otwock . Zawsze jest wszystko w porządku i z tego co mówił ceny są dobre, lepiej na tym wychodzi aniżeli miałby kogoś na etat zatrudnić

kwasówka cena
Awatar użytkownika
firmek9
Posty: 61
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:42

Re: Księgowość eNova

Post autor: firmek9 »

Wszystkie sprawy za przedsiębiorców może załatwiać biuro rachunkowe. Jest to teraz popularne rozwiązanie. Dobre porady księgowe oferuje wielu specjalistów. Jak już się decydować na taką pomoc dla swojej firmy to na pewno kompleksową, zlecić komuś całkowite zarządzanie dokumentami.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Księgowość eNova

Post autor: Tośka »

A czy znacie jakieś sposoby na to, aby zmniejszyć w firmie koszty związane z księgowością? Ja na przykład słyszałam, że wdrażając elektroniczny obieg dokumentów - taki, o jakim mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, można takie koszty zmniejszyć nawet o 23% ;) Słyszeliście o tym?
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Księgowość eNova

Post autor: OlekS »

My natomiast zdecydowaliśmy się na dodatkową inwestycję w zakresie działu księgowego i chodzi mi tutaj o program Invoice Digitizer który przynosi realne korzyści w zakresie rejestru danych, rozliczeń oraz przerzucania danych z faktur papierowych oraz rachunków bezpośrednio do systemu księgowego online z pomocą skanera. Zapewniają wydajność, wygodę i do tego pewność, że rozliczenia zostały wykonane poprawnie. Podczas wdrażania oczywiście zapewnili nam wsparcie szkoleniowe.
ODPOWIEDZ