Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Jak wybrać biuro rachunkowe lub księgową? Jak dbać o dokumenty w firmie? Najlepsze oprogramowanie do księgowości online.
Awatar użytkownika
Honorat-78
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2019, 22:40

Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: Honorat-78 »

Hej! Znacie jakieś dobre biuro rachunkowe z Warszawy? Polećcie mi proszę kogoś solidnego i terminowego. Zależy mi na tym, żeby nie spóźniał się z rozliczeniami.

choroby trzustki a morfologia
Awatar użytkownika
dionizy
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2019, 10:32

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: dionizy »

Jeśli zależy Ci na punktualnej i rzetelnej obsłudze rachunkowej, to zdecydowanie polecam https://qualitydot.pl/. To bardzo profesjonalne biuro rachunkowe, które świadczy obsługę wysokiej jakości. 
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: marian3 »

To biuro rachunkowe Katowice https://ask-finance.pl/ jakiś czas temu poszerzyło zasięg działalności na oddział w Warszawie właśnie i we Wrocławiu. Jeśli poszukujecie sprawdzonego biura o szerokim zakresie działalności to współpraca z nimi to będzie bardzo dobra decyzja. Mają tak skompletowany zespół, że wywiązują się z wszystkich usług na bardzo wysokim poziomie. Można im powierzyć sprawy księgowe, prowadzenie kadr i płac, sprawy podatkowe. Zajmują się także występowaniem w imieniu klienta przed urzędami. Szczególnie przestrzegają zasad poufności i ochrony danych osobowych.

e faktura plus zaloguj
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 98
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:00

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: fiona45 »

Jak ktoś będzie szukał w Warszawie biura rachunkowego to warto zerknąć na taxservice.net , przyznam, że oferta jest bardzo bogata i godna uwagi. Zajmują się wszystkim co potrzebne do prowadzenia biura w tym też zdalnie.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 58
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:28

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: Jacek »

Ja mogę Wam polecić biuro rachunkowe w Mysłowicach MDA CONSULTING . Działają bardzo profesjonalnie i dokładnie. Działają na rynku już długo, mają doświadczenie ale co ważne cały czas też się doszkalają, bo wiadomo - są nieustanne zmiany w przepisach. W każdym razie z pewnością wzorcowo zajmą się księgowością Waszej firmy.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: Tośka »

A czy ktoś z Was samodzielnie prowadzi księgowość własnej firmy? Jeśli tak, to czy możecie mi polecić jakiś program księgowy z jpk darmowy? Z jakich programów Wy korzystacie? Czy ktoś z Was miał do czynienia z programem JPK Insight? I jak go oceniacie?
Awatar użytkownika
remede
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:28

Re: Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Post autor: remede »

Mam firmę 7 lat. Podpisana umowa z biurem rachunkowym w którym właścicielem jest doradca podatkowy. I powiem szczerze, że zycia bez nich sobie nie wyobrażam. Dostali upoważnienie do reprezentowania przed us i zus i kilka kontroli było, a ja śpię spokojnie. Naprawdę nie można znać sie na wszystkim. Warto skupić się na swojej robocie.

Polecam skontaktować się z https://tactis.pl/ Prowadzą nawet duże firmy.
ODPOWIEDZ