własna firma

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: własna firma

Post autor: kidawa »

Od pewnego czasu zamiast pracując na czyjś rachunek założyłam własną działalność, gdzie o ile fach mam w ręku to o tyle w kwestii reklamy potrzebowałam wsparcia. I tu agencja http://web-city.pl/ świetnie się spisała, począwszy od założenia mi nowoczesnej strony www, po budowanie zainteresowania ofertą przez techniki marketingu internetowego.
Ańia

Re: własna firma

Post autor: Ańia »

"W nadchodzącej perspektywie finansowej Polska pozostaje największym beneficjentem funduszy inwestycyjnych. Wszystkie firmy planujące rozwój w najbliższych latach będą miały wiele możliwości pozyskania bezzwrotnych dotacji na inwestycje, opracowanie nowych produktów, procesów technologicznych, czy usług." - wszystkiego dowiedziałam się z materiału: https://edoradca.pl/program-operacyjny- ... na-lepsze/. Jak myślicie, czy faktycznie dla MŚP można uzyskać dodatkowe fundusze? Niewątpliwie byłoby to ogromne wsparcie, ale zapewne będzie selekcja przystępując do konkursu. Macie w tym zakresie doświadczenie?
Mateusz

Re: własna firma

Post autor: Mateusz »

Jeśli szukacie profesjonalnego biura rachunkowego, które pomoże wam też w doradztwie podczas zakładania własnych działalności to w Górze Kalwarii sprawdzi wam się biuro rachunkowe Barbara Marcin Piotrowscy https://www.ksiegowosc-gorakalwaria.pl/ ... ialalnosci Oferują pomoc w zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej i doradztwo w zakresie wyboru opodatkowania i sposobu rozliczeń podatku dochodowego. Prowadzą nam też pełną księgowość, kadry i płace, także w 100 % jesteśmy z ich usług zadowoleni.
ODPOWIEDZ