Gabinet ginekologiczny - wyposażenie

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
bezniku
Posty: 97
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:13

Gabinet ginekologiczny - wyposażenie

Post autor: bezniku »

Myślę, że warto rozważyć branże medyczną. Obecnie bardzo dużo osób korzysta z prywatnych usług medycznych więc na pewno chętnych nie zabraknie. Jeśli zdecydujecie się na otwarcie gabinetu ginekologiczno-położniczego to konieczny będzie zakup odpowiedniego wyposażenia. Bardzo przydaje się sprzęt do ktg. Profesjonalne głowice ktg możecie zamówić przez stronę https://glowicektg.pl/ .Tu znajdziecie głowice najlepszych producentów sprzętu medycznego.
Awatar użytkownika
Zafiet68z
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:13

Re: Gabinet ginekologiczny - wyposażenie

Post autor: Zafiet68z »

Szukaj informacji pod tym kątem w przeglądarce. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób.
Gdy kobieta długo w mężczyznach przebiera, zwykle najgorzej wybiera.
Awatar użytkownika
kunkemarta
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwie 2019, 20:45

Re: Gabinet ginekologiczny - wyposażenie

Post autor: kunkemarta »

Po założeniu gabinetu warto też zadbać o odpowiedni system rejestracji oraz reklamę. Znam osoby które prowadzą kliniki, ich działania skupiają się również mocno wokół marketingu, takie działania to nic innego jak procesy biznesowe. Warto poznać jakie są możliwości monitorowania takich działań oraz ich usprawnienia, aplikacja Medidesk to nic innego jak narzędzie do zarządzania placówką medyczną, jednym z jej elementów jest właśnie kontrola i monitorowanie działań marketingowym. Ich głównym działaniem jest poprawa jakości obsługi oraz przyrost liczby pacjentów.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Gabinet ginekologiczny - wyposażenie

Post autor: Tośka »

Moim zdaniem na pewno w takim gabinecie ginekologicznym, podobnie jak w każdym innym gabinecie lekarskim, przyda się jakiś program, który umożliwi umawianie wizyt online. Jest to bardzo wygodne, więc pacjenci na pewno to docenią. Z tego, co wiem, to na rynku jest dostępny taki program RSQ Doctor. Słyszeliście o nim?
ODPOWIEDZ