Firma hand made

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:34

Firma hand made

Post autor: Karolina »

Czy Waszym zdaniem firma produkująca wyroby hand made jest obecnie opłacalna? Jak długo trzeba będzie czekać na pierwsze dochody?
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:58

Re: Firma hand made

Post autor: Jagoda »

Hmmm dobre pytanie. Myślę, że trzeba mieć naprawdę siłę przebicia, talent i pomysł, żeby się wyróżniać. Brzmi jak ciężki orzech do zgryzienia ;) A co byś konkretnie chciałą robić?
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Firma hand made

Post autor: Tatiana002 »

Myślę, że w tej branży jednak dość trudno się wybić, ponieważ trzeba naprawdę wyróżnić się na rynku i włożyć w to sporo pracy. Lepiej moim zdaniem pójść w coś co jest obecnie bardzo popularne wśród konsumentek, jak stylizacja brwi i rzęs. Wystarczy udać sie na specjalny kurs - http://patrycjazielinska.pl/ gdzie w ciągu kilku dni nabywa sie umiejętności, które pozwalają na przedłużanie i pogrubianie rzęs oraz koloryzację brwi metodą Brow henna. Takie zabiegi ciągle cieszą się popularnością i nie wychodzą z mody. A po kursie i otrzymaniu certyfikatu można świadczyć tego typu usługi innym. Prowadząca w szybki, ale skuteczny sposób przekaże Wam swoją wiedzę.
:)
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Firma hand made

Post autor: falcia123 »

Jeśli pragniesz wejść na rynek ze sowim prywatnym i nowatorskim pomysłem, na pewno będziesz potrzebować pieniędzy. To zawsze tak działa. :) Niemniej, jeśli nie wiesz jak je uzyskać, warto skorzystać z pomocy odnawialnej linii finansowania od firmy www.finiata.pl. To nowoczesny sposób uzyskiwania potrzebnych funduszy, który działa na zasadach podobnych do karty kredytowej. Oddajesz tylko 2,92% od całości pożyczonej kwoty, więc bez większego problemu. Dowiedz się więcej i wejdź na ich stronę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Firma hand made

Post autor: kasiakowa06 »

Wszystko zależy co dokładnie chcesz robić. W dzisiejszych czasach hand made jest bardzo popularny więc jest duża konkurencja. Ale jeśli Twoje produkty są unikatowe i dobrej jakości myślę, że znajdziesz odbiorców.

___
http://www.gco-consult.com/www/pl/oferta/badania-gruntu-pod-domy-jednorodzinne.html
ODPOWIEDZ